Rīgas Invalīdu Biedrībai - Naudas neizmaksašana

Labdien! Atvainojiet ja nerakstu uz tiešo adresi un varbūt ne tā rakstīju sakuma! Atvainojiet! Man ir pazina, viņam ir no mazotnes invalīds, otra grupa, tas saistīts ar muguru un nevar darīt smagu darbu. Bet viņš vēlu noformēja savu otro gruppu, un viņš nesaņēma 3. Men. naudu, jo kārtoja dokumentus un tagad viņam paziņoja ka nezin kad lv. Izmaksas tos naudu ko viņš nesaņēma 3. Men, bet ka tad viņam dzīvot?
Kapec lv. Nevēlas maksāt invalīdam, kur nevar darīt smagu darbu? Kapec lv. Ta nerūpējās par saviem cilvēkiem, tas ir šausmas kas notiek lv. Viņš jau nav vainīgs ka nav tik vesels ka citi! Nu kad galu gala sāks seima un pārējie domāt par mūsu latviešu tautu, kāpēc neesam tik vienoti?Atvainojiet ka rakstu tos bardus ne pa tēmai, jo esmu apvainojusies, ka ir tad netaisnība! Loti gaidu atbildi! Paldies!

Latviešu tautas 03.06.2016

Nu kad galu gala saks seima un parejie domat par musu latviesu tautu, kāpēc neesam tik vienoti?

=================

Varbut tāpēc ka pie varas atrodas nevis latvieši, bet ebreji (Ivars Godmanis) un piebaltijas vācieši (Vaira Vike-Freiberga, Zatlers), kuri vaid par latviešu tautas mūžīgu sāpes...
Kāpēc neesam tik vienoti? "Skaldi un valdi" - ta ir viņu politika!..