www.sudzibas.lv Rīgas ielas Gaismas trūkums Rīgā

Rīgas ielas - Gaismas trūkums Rīgā

Mēs atbraucām no ceļojuma agri no rīta ļoti noguruši un gribējuši gulēt... Iebraucām Rīgā un sapratām, ka vienkārši nav iespējams braukt, kad pavisam nav apgaismojuma... jau sāka aust un tas ir visbīstamākais dienakts laiks...neko nevar redzēt, viss iet kopā...mēs neredzējām cilvēku pāris soļu attālumā... Un pat pašā centrā, kur dzīvojam nebija gaismas...pilsēta mazliet tika apgaismota no veikaliem utmldz. man ir jautājums: Par ko domā mūsu valdība? mēs pirmo reizi pa Rīgu braucām ar tālgaismas lukturiem... nu vājprāts... iedomājos arī, ka zadzību līmenis paaugstinājies - un nav izredžu saredzēt kas uzklupa...

P

L Lepi 02.06.2009

Riktīgas guļavas un laikam ilgi ceļojuši. Nogulējāt lielāko daļu krīzes laiku. Mums ir taupības laiks iestājies.

O oz 02.06.2009

šajā laikā automašīnai gaismas ieslēgt ir pat ļoti nepieciešams

U Uģis riktigais 03.06.2009

Valdība visi domā par ietaupīšanu. Gaisma ta gaisma, mani vairāk uztrauc, ka kādā grāvī neiebraucu, visur izrakņāts, visu laiku kaut ko remontē, nevar saprast, kā lai tiek uz vienu vai otru ielu.Bet laikam jau arī kādi remonta darbi ir kādreiz jāveic.

P pufa 03.06.2009

cik tad ilgi jūs bijāt prom, atpalikušie?!