www.sudzibas.lv Rīgas Foto patērētāja krāpšana

Rīgas Foto - patērētāja krāpšana

Pasūtīju fotogrāfijas un aizgāju uz salonu pēc tām nākamās darba dienas rītā, jo mājas lapā rakstīts, ka ja ja pasūtījums ir veikts pēc 14.00 – tad nākošās darba dienas rītā (no 10.00) var izņemt. Aizgāju, pirmkārt jau pagrabā bez jebkādas letes vai kases aparāta, tumsa. Man pasaka, ka tas ka rakstīts superakcijas.lv http://www.superakcijas.lv/public/deal/1776/, ka pasūtījuma izpildes laiks aptuveni 1 stunda ir pilnīgi nepareizi un tas, ko viņi atsūtīja uz e-pastu arī ir tikai tad, ja nav neviena cita pasūtījuma, un tagad viss notiekot rindas kārtībā un lai nāku citā dienā. Kad atnācu un beidzot bija fotogrāfijas, protams, apšaubāmas kvalitātes, kaut tika bildētas ar profesionālo fotoaparātu, saka, ka ir tikai 20 no 30, jo vairāk pasūtījumā neesot bijis, kaut gan e-pastā man pienāca ka pasūtīju 30, jo vienu biju uzspiedusi 2 reizes. Tad viņš saka, ka tad atkal jāgaida rindā, lai dabūtu to 1 viņu kļūdas pēc neizdrukāto fotogrāfiju, bet 6 santīmu dēļ jau uz rīgu atkal speciāli nebraukšu un tāpēc ar teicu, ka nevajag. Bet attieksme drausmīga un kvalitāte arī, izskatās pēc kaut kādas naudas atmazgāšanas kantora.