www.sudzibas.lv Rīgas Ezerkrastu pamatskolas bērnudārzs Audzinātājas atbildība par bērniem

Rīgas Ezerkrastu pamatskolas bērnudārzs - Audzinātājas atbildība par bērniem

Četrgadīgs bērns atrodas bērnudārza un gust zem zoda traumu. Vecaki par to netiek informēti, pirma neatliekama palidziba netiek sniegta. Atbraucot bērnam pakal uz bērnudārzu mes redzam uz zoda uzlimetu plāksteri, nonemot to konstatēju ka ir liela bruce kura ir jāsuj pie ķirurga. Cikos tas notika? Kapec nepaziņoja vecākiem? Cik ilgi mans bērns atradas pec gutas traumas bērnudārza? Kāpēc netika izsaukta atra palīdzība? Uzrakstītājam tuvākajā valsts policijas nodala sūdzību. Sniegsim prasību tiesa.

RAMONA👀 30.04.2019

Kādā sakarā policija? Izskatās, ka rakstat visur pēc kārtas, nesaprotot kas īsti jādara.