Rigas centrs - Dara kā grib

Kurš zin ka Zatlers pēc ievēlēšanas ir nevis uzlabojis Latvijas ceļus bet gan uz savām mājām piegādājis mašīnu pēc mašinas asfaltu lai varētu piebraukt pie mājas??? Lūdzu komentējiet!

L LVROCK 04.07.2009

Nu, pēc tik neloģiska teksta, grūti kaut ko labu iekomentēt. Ja godīgi, tad nevar saprast, ko esi vēlējies pateikt...

š šeherezade 04.07.2009

Mika gribēja pateikt, ka Zatlera kungs ceļu remontiem domāto asfaltu ''aizfīrējis''uz savām mājām, lai uzlabotu piebraucamo ceļu pie savas mājas, vai tā???Un ko mums tagad darīt????Tu tur biji un visu vēroji vai kā???

M mika 04.07.2009

Es to uzzinājuno tā kas to visu redzēja!

I Imants 04.07.2009

Ko viņa tur murmina?

A aga 04.07.2009

Mika neesi galvu durviis iespiedusi?

M mika 05.07.2009

Vai tad jūs nesaprotat???

I Imants 05.07.2009

Labāk uzraksti vārdus dziesmai Relax ( Take it easy).

M mika 05.07.2009

Kāpēc tas man būtu jādara??? Vai jūs cilvēki nesaprotat kur visa mūsu nodokļu nauda aiziet??? Un arī ceļa nodoklis???? Zatlera piebraucamajam ceļam!!! A jus te runājat par kaut kādu dziesmu!!! :(

S sss 07.07.2009

da jebal :D

I Imants 07.07.2009

º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„º°¨ ¸„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„
º¤ø„ ¸ Relax ¨°º¤ ø„ M I K A º ¤ø„
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ø ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°

M mika 07.07.2009

Šeit tiešām tikai bērnu dārzs apspriežas!!! Rūnāju kas notiek ar mūsu naudu bet jums tikai dziesma prātā!!! :(

I Imants 10.07.2009

Relax, take it ea easy,
you wanna suck my balls tonight!
Take it ea easy,
I"ll never be in The Club Tonight!

ż Ża-ers 10.07.2009

Ko tu tur dirs par manīm?

я Я 13.07.2009

º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„º°¨ ¸„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„
º¤ø„ ¸ Relax ¨°º¤ ø„ M I K A º ¤ø„
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ø ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°

M Mika 15.07.2009

Lūdzu komentējiet!

F Fifija 22.05.2010

Rīgā ir normāli ceļi nevis tā kā citās vietās.

ي ينقزفشت 22.05.2010

حياتو اله مش الي ههههههههههههه

وانا عم قوووووووووول لشو الانوار مطفية بالمنتدى عشان نبوضة هووووووووووون
منووووورة

من النواادر أن أعرج ( ماقصدي اعرج قصدي أمر أو أعمل طلة عرفتي شو قصدي بعرفك غاوية تفسيرات خنشفارية زي جيجي وفاتنة)
على هيدا المكاااااااااااااااان