Rīgas centrāl tirgus/gaļa - kā strādā PVD

Neuzķeraties!!! PVD centrāltirgus teritorijā(caur interneta reklāmām-pārdodu gaļu) ķer uz muļķi naivos zemniekus, kas vēlas pārdot savu cūciņu. Un sataisa viņiem lielas nepatikšanas.

T Točno 09.10.2011

Točno, izskatās ka zemniekiem beidzot būs jāmaksā arī nodokļi valstij par izaudzēto cūciņu, tāpat kā par graudiem, kartupeļiem, u.t.t. Transporta policijai vajadzētu katru dienu veikt pārbaudes, jo šī priviliģētā parazītu suga to vien dara, kā viens no otra bez visādām pavadzīmēm pērk jebko, ne grasi nemaksālot valstij.

* ****** 10.10.2011

Točno, tu pats esi parazīts! Dolbannais patriots atradies, ko neteiksi! Kāpēc lai tas zemnieks rautos ko maksāt šai kretīniskajai valstij, ja šai valstij par zemnieku nosplauties.

J Jannika 19.11.2011

Thought it wloudn't to give it a shot. I was right.

K Kierra 21.11.2011

Keep on wrinitg and chugging away!