www.sudzibas.lv Rīgas autostacijas wc neatbilstība sanitārajiem apstākļiem

Rīgas autostacijas wc - neatbilstība sanitārajiem apstākļiem

Manuprāt daudzi būs ievērojuši to, cik atbilstoša ir Rīgas autostacijas tualete mūsdienu standartiem. Es saprastu, ja šī tualete būtu bezmaksas, taču par to ir jāmaksā 20 santīmi. Naudas summa jau nav liela, bet no otras puses Latvijā parasti tualetes apmeklējums maksā līdz 20 sant. Pat tualetes, kuras ir bezmaksas tiek labāk tīrītas. Nav normāli, tas ka ieejot tualetē smird nenormāli, papīru iedod pāris strēles, rokas nevar nomazgāt normāli ar ziepēm, jo tādas nav, nemaz nerunājot par to, ka durvis kabīnē nemaz nevar aiztaisīt, jo tās ir saplēstas. Pārsvarā saplēstas ir visas durvis un šo 3 gadu laikā, kopš man sanāk braukāties no viena Latvijas gala uz otra, neviens tās nav mēģinājis sataisīt!

E elita 13.11.2011

manuprāt autoostas un arii stacijas tualetes ir kauna traips Riigai.Smaka, nolietots inventaars, mazs papira gabalins, ko iedod par 20 sant. Nez ko par mums domaa arzemnieki?

W WC 14.11.2011

Lāsmai bija slinkums uzkāpt uz otro stāvu un nolikt kluci tur... Pirmā stāva mīztuve ir priekš "ārzemju" lohiem, kas braukā pa Latvijas čuhņām uz Kurlandi, Zemgāliju, Vidzēmiju un Latgolu...

A Augustina 19.11.2011

You've got it in one. Couldn't have put it bteetr.

M Magdelina 21.11.2011

There's a screet about your post. ICTYBTIHTKY

M Magdelina 22.11.2011

I wanna suck everybody! Come on people, go for it!