P Patiess Fakts 18.03.2022

Piekrítu pedagogs tā ir diagnoze. Es agrāk mācījos skolā pie Ziedoņdārza, bija traka učene latviešu valodā un literatūrā, totāla skolnieku pašcieņas graušana. Kliedza. + tam visam viņa kruķīja romānu ar bērnu,kurus viņa mācīja tēvu un pati dabūja bandu bērnu no šī vīrieša. Klausieties padomju laikos kas tāds pieļaujams nebija. Esmu šokā ka šī pretiga, divkosiga un launa un skaudiga ucene, taisas par 1. pedagoģeni valstī. Parazite, savu bandu bernu vina uzgruda kā dzeguze audzinat citiem. vira vinai nebija, visu dzivi seksuali neapmierinata, no ta cieta visi apkart, un skola vina jau vel noteikti valdijas, bet ka tiem kas majas? sausmas, vina dzivoja viena ar bandu bernu un paraziteja uz citu rekina. es piekritu ka pedagogs ir diagnoze - neciešama.

P Patiess Fakts 19.03.2022

tagad sita ucene strada agenskalna gimnazija, bet vinai jau sen pensija vajag nevis vel tur sedet un jaukt berniem galvas. tomer jaiet pensija nevis tur jasez. vinai meita dzeraja tagad, jo patika visus citus aprunát un nolikt.