Rigas 85.vidusskola - darbinieki

velos pastastit par socialo darbinieci shaja skola! vienkarshi necieshama sieviete,runa ka viss aukstaka persona visa pasaule,brauc auguma par nepar ko! visspar atsutsvujet saprashanas mers,nepanesama sieviete. nekad nevedishu savu bernu shaja skola un turieties pa gabalu no shis socialas darbinieces.

Dannii Disaster 10.04.2013

Un prieksh kam tam beernam ir vajadziigs sociaalais darbinieks? Taadu parasti pieshkjir tikai beerniem ar 'iipashaam' vajadziibaam vai beerniem, kas nenaak no labklaajiigaam gjimeneem.

Sheit nemaz nevar saprast par ko iisti ir suudziiba. Kaapeec taa sieviete ir tik 'necieshama'?

S smīkņa 10.04.2013

Dannii, droši vien aizrādīja tai alkānei, kā bērnu vajag audzināt, tāpēc tagad sūdzība. Ja mammītei "atsutsvujet" smadzenes, tad bērniņam, visticamāk, arī. Labāk sūti savu sīko uz kādu palīgskolu vai internātskolu.

N Navaruizdomatniku 11.04.2013

Ja viņa ir aukstākā persona visa pasaulē, tad viņa ir sniega karaliene :D