Rīgas 84. vidusskolas ķīmijas skolotāja Brigita Brūvere - Nestabila un pārsteidzoša uzvedība

Sūdzība nr2.:Lieta par Brigitas Brūveres pedagoģisko neprofesionalitāti.Turpinājums.
Bez lietām,kas tiek minētas 1.sūdzībā, ir vēl vairāki negatīvi Brigitas Brūveres rīcības aspekti.
Skolēnu apmelošana,slikta laika izjūta,emocionāli nestabils stāvoklis.Nav svarīgi, cik “Zelta pildspalvas” Brigitai Brūverei tiks piešķirtas,viņa NEKAD nebūs pienācīga un normāla skolotāja,kas spēs skolēniem kaut ko iemācīt.

L Lepnā Lavīze 01.11.2018

Varbūt mācīties ķīmiju centīgāk vajag?

A Anonīmā persona 01.11.2018

Tam šajā gadījumā nav saistība ar šo lietu.

S Sudzibu queen 01.11.2018

A varbūt ne. Tur jau ta lieta mācies cik gribi, ta vecene vienalga tev 2 niekus liks. Taka ej elle

K Kapusargs 01.11.2018

Izdzimteņiem laba skolotāja vienmēr būs slikta!Anonīmā persona, pirms liec sūdzību šajā mēslainē, paskaties pats uz sevis, kas esi tu pats par mēslu, kas visu novērtētu skolotāju var tā apmelot!

A Anonīmā persona 01.11.2018

Pirmkārt,es neesmu mēsls.(Paskaties spogulī)
Otrkārt,es nevienu neesmu apmelojusi.

S Sudzibu queen 01.11.2018

Sāksim ar to ka vienigais izdzimtenis tee esi tu. Tālāk ta skolotaja ir sliktaka persona uz pasaules(viņa man uzleja skābi virsu) un pašas beigās ja tev kaut kas nepatīk pagriezies un ej atpakaļ uz to mēslu bedri no kurienes atnāci. Paldies par uzmanību!

T Trollis555 01.11.2018

Tīņi izvirtušie! Turiet savas mutes, kad pieaugušais runā! Jūs zinat vairāk savas tiesības, kā pienākumus, un nerunāt pretī vecākiem cilvēkiem, un cienīt pasniedzēju ar lielo burtu! Tu vari iedomāties, līdz kam tu skolotāju novedi, ka viņa tā izrīkojās? Es viņas vietā tev kārtīgi pa galvu būtu sadevis un no klases ārā izmetis, lai ej pēc tēva vai mātes uz mājām, ka uzvedies skolā kā dzīvnieks! Idioti pēdējie atradušies te mutes vēl virināt!

S Sudzibu queen 02.11.2018

Nu saksik ar to ka si skolotāja tiešām nav laba, ja visa skola vēlas lai viņa pazud. Savas mutes ta jau visi tur , bet vai viņa. Viņa it blavusi virsu , pagazusi skabi vai kādu citu ķimikāliju gandrīz kādam visu, pārtraukusi stundas tāpēc ka redz viņai slikts garīgais. Un ar šādu uzvedību viņa nav pelnījusi cieņu. Pirms kaut ko saki pamācies pie tad neilgu laiku.

S Sudzibu queen 02.11.2018

Gandrīz uzgāzusi *

S Sudzibu queеn 01.11.2018

Es pilnīgi piekrītu.

A Anonīmā persona 02.11.2018

Brigita,tā esi tu?

Nu, es arī neteikšu, ka Brigita *shit* Brewer ir labākā skolotāja. Laika izjūta tiešām nav (bet nu tas nav īati svarīgi), pati par sevi ir ļoti augstās domās, (dažreiz tracina), audzēkņus tiešām noliek gar zemi, un saka, ka viņi ir nelgas un neko nesasniegs. Vot šādi gan ir tizli darīt. Nu un ka ķīmija nepatīk vai nepadodas? Tāpēc jābrauc tok ļoti augumā un morāli jādrāž cilvēks? Kā arī - kontroldarbus bieži vien neļauj pārrakstīt, jo, redziet, ir tikai 2 varianti! Nu tad, skolotāj, atļaujiet atbildēt mutiski vismaz! Pat nepareizās atbildes neļauj apskatīt. Labāk Brewer būtu palikusi savā farmācijas profesijā un indējusi cilvēkus.