Rīgas 69.vidusskola - Esmu šokā!!!

Esmu šokā par Rīgas 69.vidusskolu! Pagājušā nedēļā bija tikšnās ar nākamo audzēkņu vecākiem, arī mums tā ir rajona skola. Aizgāju. Iejot skolā jau biju nepatīkami pārsteigta par nelaipno dežuranti, bet uzejot uz otro stāvu, kur notika sapulce - mute palika vaļā - pie skolas aktu zāles ierāmēti diplomi ar vadoņa Ļeņina attēlu!!!! Mūsdienu Latvijas skolā! Man liekas, ka tur tiešām jāuzsūta kaut kāda inspekcijas pārbaude, jo skola arī ir ļoti sliktā stāvoklī, pat smird ieejot, un kur vēl tas Ļeņins! Varbūt skolas vadībai nav izpratne par mūsdienīgu skolu valstī LATVIJA!!! Savu bērnu tur , protams, NELAIDĪŠU!

J

Z Zvezda! 17.03.2014

Nu i chego ti zdesj pishesh? Chego ti etim dobjeshsja? Voobcse somnevajusj, chto eto pravda! Otkuda ti Lenina videtj mogla?

L Lelle Bez Matiem 17.03.2014

Nu es arī kaut kā apšaubu, ka tā persona uz "diplomiem" tiešām bija ļeņins :D Ja jau gāji uz tikšanos, tad varēji kādam no pasniedzējiem uzjautāt, kas tie par diplomiem, un kāpēc tie tur karājas.

Dannii Disaster 17.03.2014

Vēl viena aptaurēta histēriķe! Nelaidīs savu bērnu... nu, nelaid! Kam Tavs bērns vispār vajadzīgs? Nodod viņu Parādnieka iestādē; tur sienas būs dekorētas ar "brīvās" Latvijas "varoņa" - Hitlera - bildēm. Mūsdienu Latvijā, kur tādi deģenerāti kā Tu vairojas, tā drīz kļūs par normālu parādību! Nožēlojami ļautiņi! It kā tas Ļeņis Tavu punķutapu apēdīs (kaut gan ļoti šaubos, ka tās vispār bija viņa bildes). Pilnīgi vemt gribas no tādiem kā Tu!

J Janīna 31.10.2016

Esmu pabeigusi Rīgas 69.vidusskolu, varu teikt vienu, nekādu Ļeņinu un visu pārējo tur nav! Ja nezini, kas tur ir par diplomiem, foto , tad labāk mutīti ciet un klusē lakatiņā:)

S Sestklasniece 2017 09.04.2017

Kad tu jasmīna588 rakstīji sūdzību es gāju 3. Klasē un varu pateikt tā ka skola nesmirdēja es nezinu varbūt tu pati smirdēji. Jā dežurantes vēljoprojām nav tās labākās. Un skolā nebija nekādi diplomi pakarināti tajā gadā jo it īpaši ar Ļeninu tākā apdomā pirms kaut ko raksti.

A Andris Puzulis 06.01.2018

Esmu šokā kad mūsu skola vairs neatceras pagātni. Mūsu vecos skolotājus un audzēkņus