www.sudzibas.lv Rīgas 6. vidusskola nepiedīna uzvedība

Rīgas 6. vidusskola - nepiedīna uzvedība

Skolotaji nepatraukti blauj un direktors kliedz uz bērniem pat sit bērniem nedrīkst sedet uz grīdas tad nopērciet krēslus tas nav nopietni 80 procentu skolotāji ta liekas ka pat ienis bernus ja esi zens netaisies iet uz skolu saja skola skolotajiem liekas forsas tikai meitenes zinaju tikai vienu skolotāju kura izturejas vienlidzigi pret puisiem un izturas taka pret zemi ja neej muzikalaja klase es negāju un bla pret mani izturejas burtiski briesmīgi ēdiens garso briesmīgi tada sajuta ka zupas ir vienkarsi zupas ar vienu kartupeli un vienu makarona gabalu

C critical thinker 31.10.2018

zigi, cerams, ka Tev izdosies dzīvē atrast amatu, kur nekas nebūs jāraksta.

B Beidziet_dirst 31.10.2018

Par ēdināšanu totāli nepiekrītu!

Tas, ka ēdiens netiek pasniegts kā restorānā un uz traukiem ar zelta maliņām, nedod tiesības teikt kaut ko tādu!

Šī sūdzība liecina tikai par idiotismu un zemo kultūras līmeni.

Nekad neesmu redzējis, ka direktors sistu bērniem. Varbūt attieksme nav bijusi izcila un izteikumi ir pārmērā nepieļaujami, bet nevajag melot par lietām, kuras nav bijušas!

Iesaku filtrēt savu sakāmo, jo 6vsk nav pati briesmīgākā vieta uz planētas Zeme. Kā arī skolu apkalpojošās ēdināšas firmas pavāres nav penījušas šādus vārdus.

Pavērojiet paši arī savu un klasesbiedru uzvedību ēdamzālē un vispār skolā, kā tādā. Kā noskan zvans tas ir neizturams troksnis un nemitīga skraidīšana pa gaiteņiem ar mērķi kādu nosist vai aizvainot.

Ņemsim palīgā arī veco labo teicienu no filmas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā": "KULTŪRA SĀKAS NO MAZMĀJIŅAS!"

Varbūt, ja mēs paši beigtu nemitīgi piecūkot un uzvestos kā cilvēki, vadībai būtu iemesls domāt par kaut kā mainīšanu un atjaunošanu.
Bet esiet reāli, ja arī būtu šāda tualešu moderizēšana un remontēšana, kāda ir iespēja, ka 4., 5., 6. un pat 7. klašu bērni beigtu mest zemē papīru, kāpt uz podiem un čurāt aiz tiem?

Pirms rakstīt ko šādu, apdomā sevi un to, ko dari vai saki ikdienā!

Kolta 31.10.2018

Zigi, kā Tu uzvedies pats skolā? Esi paraugberns vai tomēr viens no tiem, kuriem ir “tiesības “.

Vispār skola ir izglītības iestāde, uz kuru dodas mācīties, nevis sēdēt uz grīdas un ēst pusdienas. Taču, ja galviņa tik kantaina un zinības tajā pat ar sišanu nevar iedzīt, tad jau atliek tikai liet asaras par to cik dzīve ir netaisna un visi ļauni...