www.sudzibas.lv Rīgas 49 vidusskola Pretīga attieksme no sporta skolotājas

Rīgas 49 vidusskola - Pretīga attieksme no sporta skolotājas

Meitai ļoti sāpēja vēders no mēnešreizēm, 8 klase (viņai mēdz būt sāpes līdz vemšanai) , sporta skolotāja vienkārši pateica: ”uzšauj 2 ibumetin tabletes! ”. Es zinu, man ir tieši tas pats, ja tik traki sāp, tad nevar skriet, lēkt utt. Vienkārši pretīgi, tas, ka skolotājai nav tādu problēmu, nenozīmē, ka tas dabā neeksistē. Skolai, cik es zinu, ir opcija reizi mēnesī atbrīvot meitenes no sporta stundām. Meita pēc sporta stundas iekāpa mašīnā un vēma pusstundu, jo tika spiesta sportot par spīti šausmīgām sāpēm. Atlaidiet to smirdīgo maitu.

I

K Klāvs Dimants 07.04.2023

Tad varbūt aizbrauciet uz to skolu un parunājiet ar skolas vadību un skolotāju, jo diez vai no šis sūdzības šajā mājas lapā kaut kas mainīsies

R RXX 07.04.2023

Man liktos loģiski aizvest meitu pie ārsta, lai vismaz dabūtu kkādu apliecinājumu. Skolotājai nav jāmin, vai šī ir kārtējā simulētāja. Atlaid pati sevi.

M ManVissLabi 07.04.2023

Raksta meita mātes vārdā. Pēdējais teikums nodod. Pieaudzis cilvēks gan tā īsti nerakstītu.
Aiziet pie skolotājas par šo nevar? Pie skolas vadības?
Bet uzreiz jāraksta šeit, jo panāks ko? Meitu atbrīvos no sporta stundām? Mamma sev varēs iedot medaļu par skolotājas atlaišanu?