www.sudzibas.lv Rīgas 3.arodskola cilvēku krāpšana

Rīgas 3.arodskola - cilvēku krāpšana

Skolu ar tik nesakārtotu lietvedību vēl neesmu redzējusi, viņiem pašiem būtu jāiziet lietvedības un komunikācijas kursi pirms tos pasniegt citiem. Viens saka un dara vienu, otrs pavisam ko citu. Eiropas finansētajā grupā par prakses vadīšanu uzņēmumam būtu bijis jāsaņem 5Ls par katru apmācības dienu, 3mēnešu garumā, kopā sanāk pieklājīga naudas summa, kuru gan neizmaksāja, skolas pieredzes trūkuma dēļ un nepietiekamās komunikācijas dēļ ar projekta īstenotājiem. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem, cilvēkus ar tādu atbildības sajūtu vispār nedrīkst ne tuvu laist naudas lietām. Metinātājskola lai arī paliek, tāpēc nevajag līst citās jomās par kurām pašiem nav saprašanas un muļķot cilvēkus.

D

T ToDita 10.07.2011

Visas šīs skolas ar steigu jālikvidē, jo valsts iegulda miljonus darbaspēka apmācībai, kuri pēc tam aizmūk uz ārzemēm, nemaksājot Latvijai nekādus nodokļus. Lai tie ārzemnieki arī apmāca savus jaunos darbiniekus.

G G.Limmane 21.04.2018

Par Rīgas 3. arodskola.
Mācījos tur 2016./2017. gadā. Nu nevaru neko sliktu pateikt. Skola ir ļoti tīra, cilvēki cenšâs un strâdā pie tă, lai uzturēties tur būtu patīkami.
Pasniedzēji super! Pretīmnâkoši, saprotoši, savu darbu veic profesionālā manierē, neatsaka padomu un palīdzību dažādās situācijās. Bija prieks satikt pasniedzējus.
Direktors tiekas ar grupâm, lai parunâtu par lietām, kas satrauc, kas jāpielabo, kas apmierina. Nu super! Ir iespēja nopelnīt papildus bonusiņus par piedalīšanos konkursos!
Protams, jâmâcas! Muļķi laist nav laika! :) Tur tu atrodies no savas brīvas gribas, lai sevi pilnveidotu, apgūtu jaunas prasmes galu galā būt profesionālis savâ arodâ! Nav lieku priekšmetu, visur apgūsiet ko jaunu. :) Gribiet muļķoties un cerēt, ka izlaidīs tâpat, tad mâcieties internetā vai pasēdiet vidusskolā vēl 3 gadus! :)

Paldies pedagogiem, tās ir neatņemamas zināśšanas, kas man noder arī tagad, kaut nestrādāju jomâ ko apguvu.

G.Limmane 11.ESF

Labdien mani sauc konstantīns komanovskis es tradāju Rīgas 3arodskola teikšu galīgi nesakatota skola grāmatvedība galīgi ne ievēro valst norādītās normas par maksā .