AtrisinātaRigas 28. Vidusskola - Slikta skola

Es neieteiktu pāriet uz Rīgas 28.vidusskolu, jo skola no ārienes ir glīta, bet iekšpusē vajadzētu veikt kapitālu remontu - jautājums, kāpēc tas nav izdarīts? Ja negribat, lai Jūsu bērns katru dienu izcieš pazemojumus no klasesbiedriem vai citiem skolēniem, tad nevediet savu bērnu uz Rīgas 28.vidusskolu... es pati tagad tur mācos pirmo gadu, man ļoti nepatīk šī skola salīdzinājumā ar Rīgas Kultūru vidusskolu. Rīgas Kultūru vidusskolā ir ideāli skolotāji, bet tie ļoti bieži mainās, jo atrod vietu kurā labāk maksā......vispār Rīgas 28.vidusskolas kvalitāte ir kaut kādi 5% no 100%, jo skolotāji ļoti slikti pasniedz

Tāpēc arī neiesaku iet uz Rīgas 28.vidusskolu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta amma18 13.06.2016

Atvainojiet, man nebija taisnība! Man vienkārši tā draugi stāstīja

G Guntars Jirgensons 26.05.2016

Nav taisnība! Skola ļoti strauji un plānveidīgi attīstās. Remontdarbi tiek veikti saskaņā ar īpašuma departamenta budžeta iespējām. Pēdējā laikā ir rekonstruēta garderobe, svinību zāle,... Šajā vasarā tiks renovēti vestibili un daļa gaiteņu. Un nevienu te nepazemo! Un ja skolotāji slikti strādātu, nebūtu olimpiāžu uzvarētāju.

A amma18 26.05.2016

Jā, atvainojiet, man nebija taisnība! Man vienkārši tā draugi stāstīja, Jums ir taisnība!

M Marta Magonite 07.09.2018

Pilnībā piekrītu. Pati tur mācījos un esmu sajūsmā no tās skolas. Tiešām patīka, un citiem iesaku uz turieni iet mācīties. Skolotāji atsaucīgi skola izromantēta. Protams viss atkarīgs no paša skolnieka, kā tu pret viņiem izsturēsies tā arī pret tevi.

O Objektīvs 23.06.2016

olimpiāžu uzvarētāji ir visbiežāk tāpēc, ka vecāki apmaksā privātskolotājus. Tas nu gan ir neobjektīvs un neloģisks secinājums Guntar Jirgenson. Plānveidīgi nevienu neinteresē, interesē tas, kā nav un tas, kas ir. Tas, kas vēl būs, tas tikai būs un varbūt arī nebūs.

S slepenaisklientsTC 18.10.2016

Kura valsts skola ir redzēta ar super ūber eiroremontu? 28.vsk sāk visu pakāpeniski, lai kautko atjaunotu ir jāgaida rindā uz budžetu tā veikšanai. Ja negribi lai bērns tādā mācās ved uz kādu privāto un nepuksti tālāk ;)
Skolotāji tur ir super, sirsnīgi un māk iemācīt bērnam vielu.

A Adne Abke 29.01.2018

Es pamanīju ka tur medmāsa uzvedas ne tā kā vajag, jo ir bijušas sūdzības par to ka medmāsa bērnam saka: ja ir kaut kādas problēmas ar ēdienu un citām lietām lai iet pie viņas un nesaka nevienam citam. Īsāk sakot turēt noslēpumā.