Rīgas 262.pirmsskolas izglītības iestāde - "Izgraušana" no amata

Neiesaku iet strādāt uz Rīgas 262.pirmsskolas izglītības iestādi. Iesākumā viss būs super, darbinieks super gudrs un attapīgs, padarītais darbs - ideāls, bet ja ko jaunu ievieš vai izdomā - "malacis"!
Viss mainās brīdī, ja Jums ir savs viedoklis vai sava doma, vai sava patiesība. Vai arī Jūs pirmo reizi sākat slimot, vai ņemat slimības lapu, jo saslimis bērniņš. Tad jau sāk skatīties greizi, jo nesaprot - vadītājai VIENMĒR ir taisnība un nevienam citam (pat ja nē), slimot nevar un bērni darbiniekiem vēl jo vairāk. Bet ja slimo, vaitad omīte, opītis nevar pasēdēt?
Šeit ir sava mafija, jeb kā teica viena forša darbiniece, kura aizgāja jau pirms laika prom - ģimenes uzņēmums. Tieši tā! Un ja Jūs neklusēsiet, Jums būs savs viedoklis un nezagsiet tāpat, kā to dara šī mafija no trim cilvēkiem (vadītāja, veļas pārzine un saimniecības vadītāja), tad Jums tur nav ko darīt!

O

S sausina 01.09.2017

Pilnīgi piekrītu rakstītājai vai rakstītājam, tas nav būtiski. Tas tik tiešām ir taisnība, ja vecāki iet pie vadītājas paslavēt savas grupas audzītes, tad nākošas dienas rītā, jau audzītēm jāraksta paskaidrojumi, jo redziet bērnu vecāki sūdzējušies. Ja vecāki atsakās rakstīt tā saucamās "sūdzības", tiek aizslēgtas durvis un vārda pilna nozīmē nolikta priekšā baltā lapa ,sak, rakstīsiet gan, un tā sākas lietu safabricēšana pret audzītēm un ne tikai. Malacis, kas ir rakstījis šo sūdzību. Gribu pieminēt tikai vienu, šī bērnudārza vadītājai jau ir bijis viens audits, kurā vadītāja kas vada bērnudārzu 30 gadus, nezin kādā mapē atrodas attiecīgie dokumenti. Brīnos ,kā bērnu māmiņa, kā šāda vadītāja vispār vēl var strādāt šādā atbildīgā amatā.

labdien,, es pilnigi piekritu.. es tur straadaaju 20 gadus atpakal. aizgaju dekreetaa un vairs neatgriezos,jo bija strids par to vai vispar ir jaamaksaa nauda par to ka eju dekretaa vardu sakot negribeeja laist dekreta atvaļinājumaa..un par to slimošanu jaa tur attieksme uzreiz mainās pret darbinieku... taakaa nestraadaajiet kameer tur buus šii vadiitaaja..

V Vai tā ir? 07.10.2020

Vai šī brīža vadītāja ir tā pati, par kuru rakstīts 2017 gada sūdzībā?°

Работяга 01.09.2017

Ja nodarbinat radinieku uznemuma, tad tas it 100% uznemumam..

Dainis 02.09.2017

Noteikti, ka veļas pārzine ir šī noziedzīgā sindikāta vadone!

T Tavapadomdeveja 06.05.2020

Paldies par sūdzību. No šādām vietām jaunajiem pedagogiem noteikti ir jāturas pa gabalu, lai nenobendē jauniņos entuziastus