Rīgas 254. pirmsskolas izglītības iestāde - Slikts serviss

Jau kuru gadu nākās uz vasaras laiku vest savu bērnu uz šo iestādi, teikšu godīgi, tas vienmēr bija izaicinājums. Iepriekšējos gados vadība cītīgi sekoja tam, lai bērni no vienas grupas nenonāktu šajā iestādē vienā grupā, lai bez tam bērnam svešā vidē būtu vēl maksimālāk ne komforti, šogad, paldies dievam, kaut pāris bērni tika ielikti vienā grupā, kas būtiski mainīja mana un arī citu bērnu (no pārējo vecāku viedokļiem) attieksmi pret šī bērnudārza apmeklējumu. Iestādes darbinieki izturās tā pret svešiem bērniem, ka maziem tur negribās palikt, es neteiktu, ka ir atklātā morālā vardarbība - pati neredzēju, bet atmosfēra neomulīga, bērni to jūt. Šajā iestādē ir normāli praktizēt piespiedu kārtā spiest izņemt savus bērnus no iestādes, tā piemēram, parastais iestādes darba laiks ir no 7 līdz 19, pirms svētkiem ir saīsinātā darba diena, kas vienāds ar mīnus vienu stundu, bet te liek izņemt bērnus līdz 16.00, vai tas ir normāli, kur paliek vēl 2 stundas, darbiniekiem taču par tiem maksā! Šodien atnākot uz bērni iestādi pēc nedēļas pārtraukuma manam bērnam pēkšņi nepietika skapīša, teica ka ir savi 20 bērni un vēl klāt pielika 9, parasti bērni lika mantiņas pa 2 cilvēkiem vienā skapīti, tas tā arī bija sākumā, bet tagad manam bērnam piedāvāja mazu krēsliņu, lai viņš tur gan sēžot, gan savas mantas glabājot. No situācijas saprotu, ka šajā grupā ir 20 savi bērni un viņiem ir skapīši, gan jau arī gultas ir tikai 20, tad jau mans bērns pavadīs savu dienas miegu laikam uz tā paša krēsliņa ar drēbēm! Visu var saprast, bet tik atklāti izspiest svešus bērnus nav normāli. Varbūt šiem darbiniekiem kopā bērnu dārza vadītāju vairs nav jāstrādā izglītības iestādē?

An

Vairāk sūdzības par Rīgas 254. pirmsskolas izglītības iestāde

Tu Turkey901 17.06.2019

"Varbūt šiem darbiniekiem kopā bērnu dārza vadītāju vairs nav jāstrādā izglītības iestādē?"

Varbūt Jums vairs nevajadzētu vest savu bērnu uz šo izglītības iestādi, kura Jūs neapmierina?! Dokumenti jāiesniedz kādā privātā bērnudārzā, kopā ar pārsimts eiro katru mēnesi, tur tad arī darbinieki būs apmierinātāki ar savu atalgojumu, un Jums pretimnākošāki!

An Anna Anfimova 20.06.2019

Ja uzmanīgāk lasītu tekstu, tad redzētu, ka šīs iestādes apmeklēšana ir spiesta lieta vasaras sezonā, lai iestādes darbinieki varētu aiziet atvaļinājumā. Algas jautājums vienmēr ir sāpīgs, bet citās pirmsskolas izgl. iestādēs ar tādu pašu algu darbinieki ir daudz kompetentāki, turklāt zems atalgojums ir tikai atruna nedarīt savu darbu- neviens taču negribēs iziet no slimnīcas pusslims, kaut mediķiem arī maz maksā!