Rīgas 2. slimnīca - Uzņemšana

Vedu tēvu pie traumataloga, tā kā tēvs salauza roku dažas dienas pirms tam. Lūzums neliels, un sākumā viņam likās, ka tas tika sasitums, ne lūzums. Tad nu Uzņemšanā sastapām 2 ļoooti nelaipnas darbinieces (viena no tām bija virsmāsa Irina, vai Irēna -īsti neatceros), kuras uzreiz ņēmās viņu lamāt, ka nav atbraucis tai pat dienā. Un tikai pēc tam sāka izrakstīt kartiņu, un nosūtīja pie traumataloga. Pie tam, es paliku gaidīt turpat blakus uzņemšanai un dzirdeju, kā šīs darbinieces aprunāja manu tēvu, kad viņš jau bija prom. Kā arī viņas aprunāja katru nākamo pacientu. Pa vidam skaļi apspriežot vēl slimnīcas dakterus un privātos tusiņus. Ļoti nekompeteni priekš slimnīcas personāla. Pastāv takš Hipokrāta zvērests, ka svešas slimības svešiem nedrīkst izpaust.
Tā diezgan nejauki.

E edmunds 17.10.2011

Lv valsts poliklīnikās un slimnīcās aprūpe ir tāda, , ar kāju pa dirsu un pa durvīm laukā, , !!!Un nekas te nemainīsies, aizmirstat!
Personīgi Rīgā zinu 3 poliklīnikas kur ir zolīda attieksme pret pacientiem un atbilstoša medicīniska aprūpe un uzmanība, Diemžēl tās ir privātās un ne visi tās spēj atļauties!
Tas protams ir ļoti necilvēcīgi no valdības puses!
Piemērs kur varētu ievērojami paaugstināt veselības aprūpes kvalitāti, pamatskolu uztaisot, ka būs 6kl.nevis 9kl.
Ar to viss ir pateikts.
Bet diemžēl tas nenotiks, jo atsevišķi deputāti cīnās nevis par valsts pastāvēšanu, bet par labi apmaksātiem krēsliem.

S Saule 17.10.2011

Pastāv jau vēl iespēja braukt uz Traumatoloģijas centru otrā Rīgas galā, bet tur pret jums būtu tāda attieksme - nauda ir - ārstēsim. Ja naudas nav - nu tad staigā vesels vienu māju tālāk!

P.S. Par 2. slimnīcas dakteriem savukārt varu teikt tikai tās pozitīvākās atsauksmes! Ar ārēju kājas potītes lūzumu pazīstamu sievieti uzlika uz kājām pus otra mēneša laikā! :)