www.sudzibas.lv Rīgas 2. slimnīca Necilvēcīga attieksme pret pacientu uzņemšanas nodaļā

Rīgas 2. slimnīca traumatologs Konstantīns Plotņikovs - Necilvēcīga attieksme pret pacientu uzņemšanas nodaļā

Vērsos ar sūdzībām par stiprām sāpēm krūšu kurvja kreisā pusē 2. slimnīcas uzņemšanas nodaļā un tiku agrā rīta stundā no turienes "izmesta uz ielas", nesaņemot pilnīgi nekādu palīdzību, bet gan rupju, uzbraucošu, negatīvu un riebīgu attieksmi no dežūrējošā ārsta KONSTANTĪNA PLOTŅIKOVA. Neiesaku nevienam vērsties pie tik neatsaucīga, riebīga cilvēka, jo par ārstu tādu radījumu nevaru nosaukt.

A

Komentāri (20)

P podzija 10.10.2012

Ko lien traumu slimnīcā, ja tev nav nekāda vaina! Pie ģimenes ārsta ej, kaza! Dakteris šai vainīgs...

A aiweita 10.10.2012

Lasīt nemāki, auns? VĒRSOS AR STIPRĀM SĀPĒM KRŪŠU KURVJA KREISĀ PUSĒ!!! Ja nezini nianses, nevirini muti, saprati?

A aiweita 10.10.2012

Un sāpes bija PĒC PĀRCIESTAS TRAUMAS un vērsos pēc ģimenes ārsta ieteikuma, kad nakts vidū lūdzu padomu dēļ sāpēm! Lūgums neadekvātus komentārus vairs nepievienot!!!

A adri 11.10.2012

Lai tiktu pie ģimenes ārsta vajag arī iepriekš pierakstīties, nez kur Podzija grieztos brīvdienās vai nakts vidū?

M Mairaj 11.10.2012

Kaut kas neticams. Pati biju 2. slimnīcas traumpunktā, kur mani apskatīja dr. Plotņikovs. Dakters bija ļoti atsaucīgs un laipns. Salika atpakaļ un saģipsēja man lauzto kāju. Tad regulāri gāju pie viņa uz kontrolēm. Pēc ģipša noņemšanas nozīmēja man ārstniecisko fizkultūru. Vēl pēc mēneša atkal varēju brīvi staigāt. Sameklēju dakteri lai izteikt pateicību, bet viņš atteicas. Pēdējie viņa vārdi bija: "Jūs tak taču esat bezdarbniece, man kauns no jums kaut ko pieņemt". Liels PALDIES un lai jums veicas dakters Plotņikovs!!!

A aiweita 11.10.2012

Mairaj, man arī neticas, ka mēs runājam par vienu un to pašu cilvēku. Joprojām nesaprotu, kāpēc pret mani viņš bija tik riebīgs??? Vai nu pie vainas bija agrā rīta stunda? Vai man vienkārši nepaveicās? Joprojām, kad atceros visas tās riebīgās, izsmejošās frāzes, kas man lika sajusties itkā es būtu kāda ubadze no ielas, kura ieklīdusi pie daktera naudu diedelēt...man vnk uzreiz raudiens nāk:(

A antOns62 12.10.2012

Мне тоже есть что сказать про этого Доктора (пишу так, потому что это действительно врач с большой буквы). В конце мая попал под машину, скорая помощь отвезла в больницу Гайльэзерс. Там в приемном отделении я первый раз встретил доктора Плотникова (кстати Гайльэзерс его основное место работы). Доктор меня осмотрел и отправил на рентген. Оказалась сломана голень. Доктор назначил анализы и занялся другими пациентами. Пока я лежал, то наблюдал за работой доктора. Да, с пьяницами и хамами доктор разговаривает достаточно жестко, но все в рамках приличия, не грубит и не повышает голос (возможно случай автора). Несмотря на то, что все случилось поздно ночью, доктор сразу взял меня на операцию. Через несколько часов прооперированый я уже лежал в палате. Доктор каждый день по нескольку раз заходил в палату справиться о моем самочувствии, сам мерил давление (чего другим больным их врачи не делали), всегда умел пошутить и подбодрить. В курилке я познакомился с другим больным доктора Плотникова. Он тоже отывался о докторе очень хорошо. Через 2 дня меня выписали. Регулярно ездил к доктору на перевязки, доктор делал их собственноручно, денег никаких за это не брал. Потом периодически приезжал к доктору на рентген, всегда все делалось быстро и без очереди. Еще через 3 месяца доктор мне вынул из ноги шурупы. Теперь уже хожу самостоятельно, ничего не болит. Удачи доктору в его нелегкой но очень нужной работе. А автору жалобы советую посмотреть на себя со стороны...

A aiweita 12.10.2012

antOns62, es esmu miljons reizes paskatījusies uz sevi no malas un neesmu nedz, bomzis, nedz dzērāja, alkoholu nelietoju vispār. Tie, kas mani pazīst, zin, ka parasti ļoti labi saprotos ar cilvēkiem, principā nekad ne ar vienu nestrīdos. BET kontakts ar Pltoņikovu man bija kautkas briesmīgs. Īss apraksts mūsu dialogam slimnīcā:
Es ieeju kabinetā, sakot LABRĪT, man neatņem sveicienu, bet atskan nikna frāze: "Ko jūs no manis gribat? Te nav nekāda poliklīnika." Es mēģinu paskaidrot, ka man kopš iepriekšējās dienas vakara ir neciešamas sāpes ribu traumētajā rajonā un cita ārsta medicīniskajā slēdzienā ir minēts(man bija līdz šis dokuments), ka "pēkšņu sāpju, elpas trūkuma gadījumā saukt 112". Es neesmu mediķis un es nezinu cik bīstamas bija manas sāpes, tāpēc atļāvos atbraukt pati uz dežūrpunktu naktī pakonsultēties. Dakteris tikpat niknā balss tonē man pretī saka: "Ir taču laicīgi jāpierakstās poliklīnikā." Uz ko es atkal mēģinu paskaidrot, ka sāpes ir kopš iepriekšējās dienas vakara un pastiprinās un ibumetins nelīdz. Plotņikovs izsmējīgā tonī man pretī: "Ak tad vakar nesāpēja? Un šodien sāp? Ko jūs man te stāstat?"
Es domāju, ka jebkurš cilvēks pie šādas ārsta attieksmes būtu bijis ļoti sašutis un sarūgtināts:( Arvien vairāk sliecos domāt, ka man ir ļoti nepaveicies ar ārsta noskaņojumu, bet sūdzību uz slimnīcu esmu aizsūtījusi un ļoti ceru, ka man arī atbildēs, kāpēc pret mani tā izturējās.

K Kris007 30.07.2022

Sorry, bet pēc jūsu apraksta tiešām neizskatās, ka jūsu gadījums bija akūts. Uz uzņemšanu ved galvenokārt SMAGUS pacientus, kuri paši nevar atbraukt. Jūs varējāt gan staigāt un aiziet pie ģimenes ārsta, gan aizbraukt patstāvīgi iz slimnīcu. Cits jautājums, kāpēc jūsu ģimenes ārsts nav neko nozīmējis, vismaz Rtg. Cilvēki, lūdzu atceraties,ka uzņemšana, tā ir pirmkārt NEATLIEKAMĀ PALĪDZĪBA. Un dakters teica visu pareizi, jūsu gadījums bija ambulatorais, vainot vajag jūsu gimenes ārstu,kurš visu atbildību parliek uz NMP. Pateicoties tādiem pacientiem uzņemšanas ir pārslogotas un cilvēkiem kuriem tiešām vajadzīga palīdzība gaida stundas. Žēl, ka sūdzības nevar rakstīt uz tādiem neadekvātiem pacientiem

W wotesi 12.10.2012

antOns62, nav svarīgi vai pacients ir bomzis, bezpajumtnieks, dzērājs, melnādainais vai ķīnietis - ārtstam pret pacientu ir jāizturās AR CIEŅU, nevis jāatbild niknā balsī un netaktiskiem pretjautājumiem. Cilvēks jautā pēc palīdzības, bet tiek izmests ārā uz ielas kā suns! Un negulēta nakts vai "man bija daudz pacientu" ārstam NAV ATTAISNOJUMS! Viņš taču droši vien ir devis Hipokrāta zvērestu, ne? Ak, jā, pareizi - mūsu valstī pat Saeimā pārkāpj dotos zvērestus..

donna b 12.10.2012

wotesi, Tu pats bieži strāda ar bomžiem, un kā, esi pieklājīgs, pacietīgs un vienlīdzīgs pret visiem? Un ja, es jautāju par BOMŽIEM, nevis par trūcigiem bezdarbniekiem vai pensionāriem. Komentāros visi ir tik pareizi un liekulīgi.

W wotesi 12.10.2012

donna b, bet ko tad ar BOMŽIEM iesākt? Viņi nav cilvēki? Vai tad viņi labprātīgi "bomžo"? Domāju, kā tā ir apkārt esošā sabiedrība, kas viņus tik tālu novedusi, ne? Un kā tad mēs viņus atšķiram? Viņiem rakstīts uz pieres "Bomzis, ar mani varat runāt nepieklājīgi!"? Tātad pēc definīcijas visi ir vienlīdzīgi, ne? Jeb tomēr ir daži, kas ir mazāk nevienlīdzīgi un ir daži, kas ir vairāk nevienlīdzīgi, ko?

L lein-el 12.10.2012

Interesanti kāda būtne ir pati aiweita - rukšķoša, rejoša? Nevar īsti izlemt, neredzot pašu RADĪJUMU.

T terjers 14.10.2012

Bomžu aizstāvji, varbūt katrs paņemiet savās mājās pa nodirsušamies bomzītim? Ne jau sabiedrības, bet sava slinkuma un dzeršanas kāres dēļ viņi tādi ir. Un žēl dakteru, ka tiem ar šitādiem smirdoņām jāņemas!

L LIene Bredaka 23.07.2014

Plotņikovam medmāsa ar kaukāziešu uzvārdu gan ir ļoti nelaipna.

M Maija60 30.11.2014

Par dr.Plotņikovu varu teikt :viens negatīvs, bija man tāda "laime" nokļūt pie viņa RAKUS Gaiļezera slimnīcā, esmu pārliecināta, ka viņām īstā darba vieta būtu morgā.

V Vitaly Mehailovich 01.03.2018

lopu kauteve 90%personala neadbilst arsta kriterijam! ira tur ari isti arsti kuriem gribetos pateikt paldies! 26.02.2018 versos rigas 2slimnica ar lielam sapem roka,pec kritiena... roka bija uzpampusi nekustejas locitava,nosutija uz rengienu! tas bija ljoti atri rindas nebija, kopa taja vakara pulkstens bija 21:00 bija tikaij 3 cilveki un visi mes bijam tie kas nokrita paslideja,nosedeju tur lid 00:30 rengienu uzstaisija 21:00 diagnozi pateica 00:30 visu to laiku sedeejam gaidijam! rinda bija tikai tris cilveki! arsti visu to bridi staigaja ar medmasam dzera kafiju runaja pa telefonu,un gaja ara uzpipet! kad visi saka prasit kapec tik ilgi saka kusteties! ateiksme sausmiga! runa ar pacientiem ta itka ko jus gribat? pats smiekligakaijs kad man arsts pateica ka luzuma nau,es vinjam meginu paradit roku,lai paskatas vinch man saka,nevajag radit biju soka laikam tas arst ira ekstrosens... vairakas reizes vinju ludzu apskatiet varbut izmezgiju vai Saplūdumi saplēsti ne ne nevajag radit es redzu...pieniemsana ilga 3-4 minutes no kuriem 2 minutes rakstija sms (arsts) galu gala uzrakstija tris reizes diena smeret,un parsiet ar elastigo saiti...(jautajums tam arstam es esmu arsts? vaitad es zinu ka pareizi parsiet?) smiekligi bet aizsutija uz majam nemaz neparseja,ne apskatija neko...nakamaja diena normals arsts apskatija un bija soka Saplūdumi saplēsti.. vinch ilgi brinijas parto ka iepriksejaijs arst pat aci neuzmeta...

Žanna Fedulova 17.06.2020

От всей души выражаю благодарность за профессионализм Plotņikova Konstantina!Побольше нам таких докторов!Огромное спасибо за Ваш нелегкий труд,за доброту и заботу о каждом пациенте!

I Inga Garniere 11.12.2020

Dr.Plotņikovs izoperēja un izārstēja manu mammu un attieksme vienmēr bija ļoti laba un pat izcila. Ļoti labs un laipns dakteris. Īsts profesionāls!

Paldies dakterim par attieksmi un profesionalitāti!

D Dagnijs1 23.04.2022

Vērsos pie viņa, attieksme super, reāli izskata problēmu un nedzenās pakaļ laikam vai naudai, pilda savu ārsta pienākumu. Manā sarakstā TOP 3. REKOMENDĒJU! Es netiku pie viņa operēties (viņš bija aizņemts), tad cerēju uz ātrāko operāciju, par ko joprojām nožēloju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes