Rīgas 2. slimnīca - Slikts serviss

Aizgāju 14.09 uz traumpunktu. Sieviete, kura pieņēma pacientus (nesauktu par māsiņu) , bija ļoti rupja. Burtiski bļāva virsū pacientiem par to lai apsēžas. Es saprotu, ka lai telpā būtu vairāk vietas, katram vajag ieņemt savu, nevis drūzmēties, bet vai to tiešām nevar pateikt normāli? Redzēju, kā šī ''māsiņa'' bļauj uz sievieti un rupjos vārdos sauc, vēl tenkoja ar kolēģi. Nesaprotu, kā cilvēks bez morālēm vai nekādas empātijas var strādāt slimnīcā, it īpaši - traumpunktā. Vēl dzirdēju kā cita māsiņa bļauj uz vecu tantiņu par to ka viņa neesot pareizajā vietā. Tad, lūdzu, izskaidrojiet šo laipni un normālā balsī ar vecu cilvēku, kurš bija apjucis par ķirurģisku operāciju. Vai tiešām ir tik grūti būt laipniem? Vismaz var izlikties.

15.09.2021

K Kilimandžaro 15.09.2021

"lūdzu izskaidrojat normāli vecam cilvekam" varbūt māsiņa pirms balss pacelšanas 3 reizes jau teica bet veciem cilvēkiem ir tāda problēma kā pasliktināta dzirde? To protams neiedomājāties? Dzirdejāt tikai skaļāku balss toni un viss skaidrs uzreiz? Mēs visi esam cilvēki un mums visiem ir emocijas un jūs varbūt varat saprast ja cilvēkam ir kādas citas problēmas par ko uztraukties kamēr katram pacientam pa 10 reizēm jāsaka viens un tas pats? Sūdzība nevietā.

S sasutusipaciente 15.09.2021

Labi, pat tad ja tā tiešām bija situācija, tas neizmaina, ka šo sūdzību es ieliku dēļ māsiņas traumpunktā. Sūdzība vietā.

Good Intentions 16.09.2021

Es arī laikam nojūgtos visas dienas garumā vienu un to pašu atkārtot.