Rīgas 2. slimnīca - Slikts serviss

Šī sūdzība ir tieši par medmāsu, kas sāka maiņu 09.08.2021, 4 stāva 1. Nodaļā. Esmu palātā ar pēc ahilleja cīpslas operācijas otro dienu. Šī medmāsa no rīta pasniedzot brokastis nevis nolika ēdienu uz galdiņa pie gultas bet gan nolika uz palodzes, ko no gultas nevar aizsniegt un tad sāka pārmest man ka neesmu sagatavojis (bija palikusi tēja no vakariņām) krūzi priekš tējas (kā gan es ar staiguli varu nokļūt uz toaleti ar krūzi rokās?) . Ļoti nejauks cilvēks. Plkst 11.00 atkal šī pati medmāsa ienāca palātā un jautāja pēc uzvārda, teicu ka tas esmu es. Viņa lika man pasniegt roku, es jautāju: kuru? Vina atbildēja ka vienalga, bet ļoti nelaipna un skaļā tonī. Es uzskatu ka šādiem cilvēkiem nav jāatrodas aprūpes iestādēs.

09.08.2021