Rīgas 2. slimnīca

aizvedot cilveeku ar lauztu kaaju (smags luuzums), vinjsh tika vairaak kaa stundu tureets gaitenii, jo, redziet, peec stundas buus med. personaala mainja. Bruuce uz galvas taa arii netika iztiiriita. Beigaas es to izdariiju pati. Operaacijaa tika ievietoti metaala stienji, kurus kaa izraadaas dakters bij aizmirsis saskruuveet. Kad nu pusis jau vairaak kaa nedeelju bija noguleejis, vinju pat nevareeja izraxtiit no slimniicas, jo redz darba laiks beidzies. Kaut nu visi dakteriishi nepamestu operaaciju zaales plks. 17:00, jo darba laiks tak beidzies.Nedod dies, tajaa miesnieku namaa nokljuut.

P partizans 23.11.2008

esmu griezies "lopukatuvee No2" triis reizes un ticiet vai nee bet visas triis reizes mani ir pasutijushi ... pirmo reizi braucu tur kad biju ievelies latvanos un apdedzinajis kaaju. zvaniju uz aatrajiem bet vinji ieteica griezties 2. slimniicaa... tur mani apskatija un pazinoja ka man esot jagriezas apdegumu centraa, tiesa laipni piedavaja pa 4ls uzlikt kaajai apseeju kuru gan man tuuliit apdeguma centraa nemshot nost!!! otraa reize bija kad man acii bija tikusi metala skaida un naktii naacaas braukt uz traumupunktu. uznemshanaa bija samiegojusies masina kas vienkarshi pazinoja lai es braucot uz stradiniem! nu un treshaa, pedeejaa reize bija kad vienkarshi man saaka saapeet celis kuraa pirms 10gadiem man bija audzeejs. no gimenes arsta dabuuju nosutijumu (poliklinikaa pie specjalista nereaali tikt)ar asaraam aciis un sakostiem zobiem kliboju uz 2. slimnicu, turienes poliklinikaa man skaidri un gaishi pazino ka rinda esot 2 meneshi! bet tik, tiko esot atbrivojusies vieta pie ljoti laba aarsta bet diemzeel pa maksu. lieki piebilst ka stradinos man vienkarshi pazinoja ka viniem neesot specjalista tapec devos cauri visai riigai uz traumatologilas un ortopedijas slimnicu kur peec 5.min es jau biju izmekleshas telpa, man skaidri un gaishi pajautaja kad bija trauma? es atbildeju godigi ka traumas nebija, vienkarshi tapat saaka saapeet. nav traumas- nav palidziibas! man laipni paluudza atstaat telpu. dusmigs kliboju aaraa pa durviim veel pagriezos un pajautaaju vai man tagad vieniigaa ceriiba ir uz bazniicu? tad saneemu atbildi:JAA

L Līga 04.02.2009

Viss skaidrs, tikai nesaprotu kāpēc šī sūdzība ir pie sadaļas, bāri un restorāni :D

S skukjelllee 30.08.2009

Man gan liekas ka 2. slimnīca ir ļoti laba. :)
Man vienmēr visi ir palīdzējuši. :P

J Jānis 20.06.2011

Partizāna stāsts mani dzen izmisumā! Kur lai tagad eju — ja ne 2. slimnīcā, ne Traumotoloģijas slimnīcā ?

V Vitaly Mehailovich 01.03.2018

lopu kauteve 90%personala neadbilst arsta kriterijam! ira tur ari isti arsti kuriem gribetos pateikt paldies! 26.02.2018 versos rigas 2slimnica ar lielam sapem roka,pec kritiena... roka bija uzpampusi nekustejas locitava,nosutija uz rengienu! tas bija ljoti atri rindas nebija, kopa taja vakara pulkstens bija 21:00 bija tikaij 3 cilveki un visi mes bijam tie kas nokrita paslideja,nosedeju tur lid 00:30 rengienu uzstaisija 21:00 diagnozi pateica 00:30 visu to laiku sedeejam gaidijam! rinda bija tikai tris cilveki! arsti visu to bridi staigaja ar medmasam dzera kafiju runaja pa telefonu,un gaja ara uzpipet! kad visi saka prasit kapec tik ilgi saka kusteties! ateiksme sausmiga! runa ar pacientiem ta itka ko jus gribat? pats smiekligakaijs kad man arsts pateica ka luzuma nau,es vinjam meginu paradit roku,lai paskatas vinch man saka,nevajag radit biju soka laikam tas arst ira ekstrosens... vairakas reizes vinju ludzu apskatiet varbut izmezgiju vai Saplūdumi saplēsti ne ne nevajag radit es redzu...pieniemsana ilga 3-4 minutes no kuriem 2 minutes rakstija sms (arsts) galu gala uzrakstija tris reizes diena smeret,un parsiet ar elastigo saiti...(jautajums tam arstam es esmu arsts? vaitad es zinu ka pareizi parsiet?) smiekligi bet aizsutija uz majam nemaz neparseja,ne apskatija neko...nakamaja diena normals arsts apskatija un bija soka Saplūdumi saplēsti.. vinch ilgi brinijas parto ka iepriksejaijs arst pat aci neuzmeta...

V Vaivari 11.05.2020

Visam Rīgas 2.slimnīcas traumatoloģijas un ortopēdijas 2.nodaļas kolektīvam.

Liels paldies dakterim E.Sīpolam par profesionalitāti, laipnajām māsiņām un sanitārītēm par rūpēm.

Ar cieņu Aleksandrs Teihmanis