www.sudzibas.lv Rīgas 2. slimnīca dakteres bezatbildiba un slinkums

arstu prakse rigas 2 slimnicas pagraba - dakteres bezatbildiba un slinkums

esu neapmierinats ar dakteres daces pastares atieksmi. piesakot viziti uz majam vina uz reiz nosuta uz slimnicu. pirmoreiz kad isauca uz majam bija tempertura 39.3 vina pazino ka vajagot atnakt pie vinas uz pienemsanu kaut nenemot vera ka ara ir -15 gradi + tepertura 39.3 pec lieliem lugumiem atbrauca 2 minusu laika ir izklausijusi jau ragsta zales kautkadas mistiskas kuras ta ari nepalidzeja, un uz redzesanos. piebilda ka pec divam dienam lai pazvanot un izstastot ka esot. protams ne zvanijam neko aizgajam noslegt slimibas lapu no vinas puses nebija pilnigi nekadi jautajumi par slimosanu

K

N Navaruizdomatniku 18.03.2013

Nu, bļ..., kur var tik negramatiski rakstīt!

Laikam pats esi pagrabā dzīvojis!

Y YoYo 18.03.2013

Kas tas par sviestu. Ar tādu temperatūru mierīgi var saukt ātro palīdzību nevis pa telefonu apspriest kurš pie kura dosies vizītē!
Spriežot pēc tā kā raksti, laikam ir problēmas ar izteikšanos, tad nu varētu būt ka daktere tevi nevisai labi saprata.

A aigars1122 18.03.2013

nu mums ari tiesi tada pati situacija gadijas tikai nebija ti liela tepertura. katra zina nevienam neisaku so arstu

inna 23.11.2013

Sveiki . Ari es newienam neiesaku Dakteri Pastari jo vinas atieksme ir tiesam drausmiga mans berns ari vairakas reizes ir bijis slims tad kad piezwana vainu necel telefonu vainu pasaka laij ari sauc atros vina pat nosutijumus negrib rakstit pie citiem arstie es atvainojos bet blaviens ka ta var pret cilvekiem iztureties + masinas ari nav nekadas labas . Taka nevienam tiesam neiesaku so arstu un vel skaitas gimenes arste un pediatrs .

xy-files 23.11.2013

Spriezhot peec rokraksta, peedejos divus komentaarus ar nikiem aigars1122 un inna ir rakstiijis pats suudzibas autors krabis1230. Hmm, "tepertura" un "ara ir -15 gradi + tepertura 39.3" un "pret cilvekiem iztureties + masinas"

Nandia 23.11.2013

Man ar tāds pat priekštats radās, ka komentētāji sacepti speciālam mērķim - izpūst slikto reputācijas zilonu par ārsti.
1. Ir šausminoši lasīt tik drausmīgas kļūdas. Labi tur šur tur izlaizts burts z, vai tā vietā ielikts s, bet kur ta šitā, ka pat vārdā 'raksta' pat ielaiž kļūdu ' ragsta ' . Vot tas nu ir vienreizēji.
2. Domu ātrais savārstījums un puspabeigtie izteikumi nespēj sniegt pilnu saprašanu kāda tieši ir šī problēma ar to ārsti un viņas profesionālismu. Vienīgais, ka pie 39.3 temperatūras sauc jūs ierasties uz vizīti -15 grādu aukstumā. Un?! Nu un kas te ir tik traks?!?! Reiz mans tēvs mani ar teju vai 40 temperatūru uz rokām nesa uz slimnīcas uzņemšanu.. un ko jūs gribat, lai daktere jūs aiznes, vai atbrauc ar savu auto jums pakaļ?!
3. Jūs esat neapmierināta, bet tieši ar ko?!?. Ko jūsu prāt vajadzēja dakterei darīt?!? Sēdēt pie jums līdz rītam?!? Atbraukt pakaļ, kad sarunāta vizīte?!?
4. Vai jūs saprotat, ka jums bija jāsauc ātrie?! Ārstam nav jābrauc katram uz mājām. Sazvanījāties, deva jums padomus un tos var nodot ātrajiem. Pat zīdainīšiem sauc ātros, nevis ģimenes ārstus. Ar tiem tikai konsultējas.
5. Kas par mašīnu?!? Jūs neapmierina dakteres mašīna?!?! Un ko tagad?!?! Varbūt uzdviniet kādu pēdējo luksusa mersi viņai paši, tad varēsiet baudīt visas ekstras.

inna 30.11.2013

Nandia beidz riet ka suns uz visiem labak pakluse katrs isaka savu viedokli un beidz macit visiem

Nandia 30.11.2013

' Isaka ' ? - nepareizi. Sēdies divi!
Pareizi būs ' iZsaka ' .
' Beidz macit visiem ' ??? - nepareizi. Sēdies vēlreiz - divi !
Pareizi būs ' beidz mācīt visus ' .
Un par garumzīmju un komatu trūkumu - viens!!!

inna 30.11.2013

Tiesam slima esi pretiga esi

xy-files 30.11.2013

Inna- marsh uz skolu!

S smīkņa 01.12.2013

Un tāda padibene vēl vairojas (spriežu pēc "mans berns ari vairakas reizes ir bijis slims"), nu skumīgi!

Nandia 02.12.2013

Slima?! Nedozhdjoshja!! :)) pati Inna ar analfabētismu apslimusi un citus par slimiem grib pataisīt.
Pretīga?! Tu mani ne acu galā neesi redzējusi, lai tā teiktu, bet nu tu pat šos pāris atbildes vārdus neuzrakstīji pareizi... nu neblamējies tak, labāk mācies un būs ar ko lepoties.

P puuks 14.12.2018

Dace Pastare ir pēdējais ārsts pasaulē pie kā griezties. Cik reiz ir bijušas darīšanas, tik reiz ir problēmas. Klepus vietā ārstē encifalītu, pieraksta vizīti un aiziet atvaļinājumā utt. Atbildība un saskarsme vispār nav.

slikts serviss

kas notiek?man vajag elektromiografiju jau otro dienu nevaru sazvanit polikliniku rigas 2 slimnica.zvaniju no rita 8.06 un man saka visi operatori aiznemti

S Sudzibas.lv Admin 22.07.2020