Rīga-Skulte izbrauc 14.45 - Covid ierobežojumi

Gribēju padalīties ar nepatīkamu situāciju man. Iesēdos Rīga-Skulte pasažieru vilcienā. Skatos konduktore visas biļetes ņem rokās-tas ir saprotams viņai šīm biļetēm jāuzliek zīmogs. Man ir invaliditātes apliecība-parādīju viņai to tieši acu priekšā-vilciens stāvēja un man rokas arī netrīc-konduktore gribēja paņemt manu biļeti rokās - es nedevu-viņa ir apčamdīJusi visu vilciena pasažieru biļetes un sazin kurš no mums ir slims. Konduktore man biļeti tā arī neizsita. Es teicu, ka strādāju skolā un diez ko es pa šodienu esmu saķērusi vai viņa... Šī apgriezās un aizgāja.

H Helsu 29.09.2020

Un sudziba ir par ko?

L Livva 29.09.2020

Jācer, ka Jūs vismaz lietojat masku, jo braukt vilcienā saķērušai nezin ko, ir pilnīga bezatbildība.

S Spuris 29.09.2020

Kārtējā ar kovidiotismu slimā un vēl sūdzas.Jums galvā ir tas vīruss.Valdība pieņems lēmumu lekt no jumta ,tad cerams būsiet pirmā kas to izdarījās savā trulajā pakļautībā

I Ilmars Kalnins 30.09.2020

Viss pareizi, ts ir personas dokuments un uz kada pamata viņu jādot rokas. Vispar ir rakstīts, ka jāuzrada, nevis iedot iepazīties

Likumsargs 30.09.2020

Invalīda apliecība nav personas apliecinošs dokuments.
Šajā gadījumā šī apliecība tiek izmantota kā dokuments, kas dod atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā un tādēļ apliecība ir jādod konduktoram rokās, jo konduktoram ir jāpārliecinās, ka tā apliecība ir īsta un jāizraksta nulles biļete, kurā jāuzrāda apliecības numurs.
Negribat dot rokās - ejiet ar kājām!

E Elisa Elisija 30.09.2020

Sēdi tak tu mājās, durnā.

I Ilmars Kalnins 30.09.2020

MK 599 22.1 Ja pasažieris braukšanai sabiedriskajā transportlīdzeklī izmanto biļeti ar braukšanas maksas atvieglojumu, pasažiera pienākums ir uzrādīt pārbaudei šo noteikumu 3. punktā minētajām personām biļeti kopā ar dokumentu, kas noteikts normatīvajos aktos par pasažieru kategorijām, kuras ir tiesīgas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus, un apliecina pasažiera tiesības uz braukšanas maksas atvieglojumu.