www.sudzibas.lv Rīga Plaza Izplatītāji lielveikalā

Rīga plaza - Izplatītāji lielveikalā

Labdien!
Ļoti patīk veikals Riga Plaza, man to arī ērti apmeklēt, bet vienmēr nepatiku raisa iešana pa eju, kas ved gar Zara, Bershka, Pull & Bear utt., jo tur nemitīgi piesienas tie kosmētikas tirgotāji. Patiesībā tā ir galvenā eja, pa kuru vēlos staigāt, jo tie veikali mani visvairāk interesē, bet dēļ tiem izplatītājiem man reizēm jāmet līkumus pa visu veikalu, lai tiem nebūtu garām jāiet jeb arī jānogaida, kad viņi noķēruši kārtējo upuri un tad skriešus jāmetas tam stendam garām. Vēl aizvakar jau atteicos no man piedāvātā pakalpojuma, bet atpakaļ nākot tas puisis bez maz pakaļ metās man pa veikalu, lai viņu uzklausu. Es nesaprotu, vai man kādu plakātu kaklā jāpakarina, lai man liek mieru? Vai tiešām man jāuzbāžas tik reižu, cik reižu eju tur garām? Un ja es tur katru dienu eju? Tas patiešām ir nomācoši.

Riga Plaza kliente Līga

Minesota 31.01.2012

Tas ir ne tikai Plazā, bet arī citos lielveikalos. Es tādos gadījumos uztaisu dusmīgu sejas izteiksmi un tad tiem uzbāzējiem bail man iet klāt :D

D Driver 01.02.2012

Klientei vajadzētu saprast, ka šiem nabaga tirgoņiem maksā par pārdoto un skatās uz nagiem, kā viņi strādā! Ja pa visu dienu nav pārdota neviena prece un kāds ''slepenais garāmgājējs'' redz ka viņi stāv malā un nerunā ar cilvēkiem, tad pat minimālo samaksu par VISU dienu viņi nesaņem. Varbūt vajadzētu nolaisties no savas augstības majestātiskajiem sapņiem un saprast, ka ir cilvēki kuriem runāšana ar cilvēkiem ir vienīgas kas dod darbu?