www.sudzibas.lv Rīga, Lucavsala Drošība Lucavsalā

Rīga, Lucavsala - Drošība Lucavsalā

Šodien staigājot Lutsavsalā, piegānu pie udeni,kur no vecajā tilta palika drupas. Es nokritu (pēc lietu ir slapji) gandrīz iekritu uz tapas (armatūra) , kas izpiests no betona! Kā jūs, pašpārvalde, to atzīstat? Cilvēki tur staigā, ar bērniem, ar suņiem. Šī ir pulcēšanās kultūras vieta, jūs nezināt par drošības standartiem? ! Esmu pārsteigts no šīs valsts, viņi novietoja galdus, celiņus, vietas piknikiem, bet, atstājot drupas ar armatūru, šī ir tik bezrūpīga attieksme pret cilvēku dzīvībām! Kā tur neviens nav dabūjis traumas?

Сегодня прогуливаясь по луцавсале, подойдя к воде, в том месте где остались руины от моста. Я упал, (скользко после дождя) чуть не наткнулся на штыри (арматура) торчащие из бетона! Как вы, самоуправление, это допускаете? Там гуляют люди, с детьми, с собаками. Это культурное место для посиделок, о нормах безопасности вы не знаете? ! Я удивляюсь с этой страны, сделать столики, дорожки, места для пикников, но оставить руины с арматурой, это настолько небрежное отношение к человеческим жизням! Как там никто не пробил себя на сквозь?
Прошу решить проблему, пока там никто не пострадал.

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes