Riga Estate Sales - Krāpnieki

Šis starpnieku kantoris, kuru sen jau pamanīju ar saviem skaistiem vārdiem šoreiz pavisam noteikti māna cilvēkus, par ko arī gribu pabrīdināt cilvēkus, kuri grib izīrēt vai pārdot savu īpašumu.

1. Uzņēmumam ar 10 gadu pieredzi, reģistrācijas datums ir 2007 gads. Uzēmumam nevar būt 10 gadu pieredze, bet gan tad jau darbiniekiem - cilvēku maldināšana.
2. http://riga-estate-sales.ss.lv/ mājaslapā sadaļā fotogalerija ir attēloti tā saucamie 3 sertifikāti, kuri pie tuvākas apskates izrādas nemaz nepieder viņiem, bet citiem uzņēmumiem - cilvēku maldināšana.

Ja kādam ir kāda pieredze, būtu lietderīgi arī citiem to zināt.

J Jūlijs 22.01.2011

Man šis kantoris nav pazīstams, bet man nav pieņemams ka tam nav latvisks nosaukums.

L leontine 24.01.2011

piekrītu apgalvojumam par krāpnieciskiem gājieniem attiecībā uz šo kompāniju un vienlaicīgi papildinu, ka šīs firmas pārstāvji prasa starpniecības maksu neadekvāti augstu un pirms līguma noslēgšanas, kas ir pilnīgi aplami.

S Silakrogs 09.02.2011

Во-первых это написал явно конкурент.
Во-вторых полная глупость копировать текст и писать его на все фирмы которые занимаются арендой или продажей недвижимости.
В третьих мы профессионалы и об этом есть подтверждения и прекрасные отзывы и рекомендации.
Нас любят и уважают люди с которыми мы имеем дело !

S Silakrogs 09.02.2011

Хочу добавить, что мог написать это недовольный клиент, а недоволен он тем, что с него просили предоплату за два месяца аренды, так как это делают все хозяева ! Нынче неплатежеспособных клиентов очень много и мы пытаемся застраховать хозяев квартир от таких клиентов, поэтому если человек-арендатор изначально не хочет платить или у него сложности Мы предпочитаем с такими не иметь дело или помогаем найти вариант за адекватную цену учитывая возможности будущего арендатора !
Порядок оплаты наших комиссионых очень гибок, с нами всегда можно договориться !