www.sudzibas.lv Riga Door Systems Produkta neatbilstība, slikts serviss.

Riga Door Systems SIA/ Ātrgaitas vārti - Produkta neatbilstība, slikts serviss.

SIA "RIGA DOOR SYSTEMS" neuzņemas atbildību par sava produkta kvalitāti, iespējams, neatbilsts tehniskai specifikācijai.
Nekompetents personāls – informācijas apstrāde kā rezultātā sortiments ir maldinošs – nav pieejams vai neeksistē.
Preci atgriezt nav iespējams ar atbildi:"Pagaidām neko nevar piedāvāt".

R Riga Door Systems Support Pārstāvja atbilde 22.05.2017

Labdien,
Mums protams ir žēl, ka situācija ir izveidojusies šāda, bet, lai pārdotu un uzstādītu ātrgaitas vārtus, tomēr ir jābūt noteiktām zināšanām par ātrgaitas vārtu darbības principiem, specifikāciju un izpratni par apstākļiem, kas ir jānodrošina, lai vārti darbotos droši un pareizi. Šajā gadījumā SIA “ Kurzemes būvserviss ” ir uzņēmušies atbildību gan par montāžas vietas apsekošanu un apstākļu izvērtēšanu, gan pašu vārtu montāžu, tāpēc šajā situācijā SIA „RIGA DOOR SYSTEMS” neuzņemas atbildību par vārtu uzstādīšanas un darbības kvalitāti.

Mēs esam ņēmuši vērā Jūsu viedokli un, kaut arī tas ir ļoti subjektīvs, turpmāk centīsimies nopietnāk izvērtēt mūsu sadarbības partneru atbilstību mūsu produktu izplatīšanai.

Ar cieņu,
SIA „RIGA DOOR SYSTEMS”

A arturaslv 23.05.2017

Labrīt.
Mūsu uzņēmuma speciālists montē un uzstāda vārtus, tai skaitā ātrgaitas vairāk kā 15 gadus, bet ar šādu kvalitāti un servisu saskaramies pirmo reizi.
Montējām saskaņā ar Jūsu montāžas instrukcijām un rekomendācijām - manipulācijām, lai vārtus iespriegotu, nostieptu.
Faktiski vienpersoniski spriegotāju izņemt no piedāvājuma apstiprinājuma (iesūtot uzreiz rēķinu) ar piezīmi: “izņēmu ārā, jo nepiedāvājam”. Tātad, Jūs pieņēmāt lēmumu, ka šāds produkts mums atbilst. Uz jautājumu vai turēs vēja slodzi, izrādās, nekas netika atrunāts (un pēkšņi tādas sarunas nebija). Bet būtība ir arī tāda, ka tehniskajā specifikācijā rakstīts 2. vēja klase – 27 m/s ( ~45 kg/m2). Mums arī jautājumi un šaubas neradās, tas ir skaidri definēts Jūsu tehniskajā specifikācijā.
Vēršam uzmanību, ka produkta atbilstība tehniskai specifikācijai ir apšaubāma un kā minējām, atgriezt preci nav iespējams.

A arturaslv 23.05.2017

Arī fakts, kad piedāvājums aktualizēts, papildus tika iesūtīts skiču rasējums, kurā bija definēts: "Komplektācija 3. punkts - spriegotājs (caurvēja fiksēšanai)".