Riga centrum hostel un vel ir hostelis, kuram nav nosaukums, bet atrodas Martas ielā! - Nemaksā algu apmelo un draud

Līgumu nedod bet ja vaig darbu Rīgā ar nakšņošanas iespējām uz šito uzraujies.

Algu sola minimālu bet ar bonusiem ja labi strādā.

Kā nāca algas dien tā man bija tik daudzi pārkāpumi ka no algas nepalika nekas, stājoties darbā teica nekas ka krieviski nerunāju, pietiks ar angļu, pēc tam novilka naudu, un vēl teica par zagšanu izsauks mentus. Žēl ka nezagu. Būtu vismaz, muļķis, paņēmis savu algu.

Tikai dziļāk online meklējot atradu to visu ka Ernests Rieksts kas šitā jau gadiem appisis savu darbiniekus. Un visādus meistarus kurus uz muļķi paķēra Facebook un ss.lv. Kad Ernestu Riekstu sola nodot policijai viņš raksta melus par darbiniekiem internetā.

Hostelis ir netīrs, pat ja administrators berž no rīta līdz vakaram nav labi,-saka ka vaina nav vecajā grīdā bet tajā ka nestrādāju.

Modernā verdzība.
Tiek apsaukāts
Tiek panākts
Tiek apmelots

Sabojāja ziemsvētkus.

Policijā ir iesniegta sūdzība par šo cilvēku, lūdzam visus pārējos cietušos arī atsaukties un doties uz VP iecirkni Gogoļa ielā rakstīt iesniegumu par nodarījumu.

Bijušais darbinieks.

Papildināts NiklavsDomins 01.01.2019

Tādu pirmā darba pieredzi nevienam nenovēlu. Uzmanīti ja dod darbu un līgumu sola vēlak

Ni

In InitaLinde 01.04.2019

Bla bla bla, paradi man kādu firmu par kuru nav sūdzību? Par visām slinki darbinieki sūdzās.

Vi VissSliktiVienmer 21.05.2019

Vispar ar to cilveku pat viena telpa nevienam nevajadzetu atrasties.