www.sudzibas.lv Riežupes smilšu alas Ļoti neglīta rīcība.

Riežupes smilšu alas - Ļoti neglīta rīcība.

Pirms divām dienām, plānojot ģimenes atpūtu, sazvanīju Riežupes alu darbinieci-saimnieci. Jautāju, vai alu apmeklējums ir jāpiesaka, jo vēlamies svētdienā tās apmeklēt. Saņēmu aizkaitnātu atbildi (nojaušu, ka daudzi tā zvana), ka alas atvērtas no 11-17 un jāpiesaka nav, lai braucam. Svētdienā ieradāmies jau pirms 11:00, sākām gaidīt, kad pēc 12:00 pie alām pulcējās jau ļoti daudz cilvēki, bet viss bija slēgts, piezvanījām, saņēmām atbildi, ka alas līdz 16:00 nestrādās, jo velomaratons pilsētā. Labi, izlemjam tomēr sagaidīt, dodamies uz pilsētu... Ap 15:00 uz zvaniem vairs neatbils neviens no norādītajiem nr. Ciniski! Mēs braucām no otra Latvijas gala! Bezkaunīgi un ciniski!

Papildināts Kuldīgas alu apmeklētāji 15.07.2018

Nekādas informācijas par darbalaika izmaiņām nebija ne mājaslapā, ne arī uz vietas pie alām.