www.sudzibas.lv Riepulideris.lv NovecoJusi informācija par sadarbības partneriem. Nekontaktējas ar sadarbības partneriem.

Riepulideris.lv - NovecoJusi informācija par sadarbības partneriem. Nekontaktējas ar sadarbības partneriem.

Pasūtīju riepas, tās diezgan ātri arī piegādāja uz manis izvēlētu servisu (rdph sia) (viņu piedāvātais sadarbības partneris kurš atrodas man vistuvāk) .
Bet kad zvanu uz riepu servisu viņi sašutUši, teica ka riepas esot, bet neviens ar viņiem nav sazinājies. Sarunājām riepu nomaiņu.
Aizbraucu uz norādīto adresi izrādās adrese nav īstā.
Pēc jaunās adreses noskaidrošanas, aizbraucu un visu atrisināju.

Norādītā adrese riepulideris.lv lapā ir vecā (divus gadus jau kā esot pārvākUšies (lai gan nebija tālu pārvākUšies, bet tā pat cita adrese) ) , sadarbības partneru (riepu servissa rdph sia) Cenas, riepulideris.lv lapā arī esot norādītas nepareizas. Iesaku biežāk atjaunot sadarbības partneru informāciju datubāzi.

BondsBonds 17.04.2020

Caur šaraškinu piegādāja šaraškinu, jo pats esi.. Normāliem civēkiem ir normālas problēmas..