Riepu remonts - krāpnieki

Situācija tāda- jāsalao John Deere traktora riepa, www.ss.lv tiek sameklēts sludinājums kurš vēsta par to,ka var salabot jebkāda veida riepas. Protams, iestāde tiek sazvanīta un riepa aizvesta. Neskatoties uz darbinieka paviršo attieksmi nepasakot ka riepa vēl nav kārtībā noteiktajā dienā un ignorējot faktu ka pēc šīs riepas braucot pakaļ tika veikti ~250 km vairāas reizes pilnīgi lieki, visam pa virsu riepa saplīsa jau pēc divām diennaktīm, lai arī tika dota gada garantija. Sākotnēji tika prasīti 60ls, pēc tam čalis pārdomāja un nokāsa 80ls, neizdodot čeku. Pēc tam tika zvanīts, iestāde apsolīja atgriezt 40ls zaudējumus bet tagad ir pagājis jau vairāk kā mēnesis un pie naudas joprojām neesam tikuši un arī telefons netiek celts augšā. Iestāde atrodas Siguldā, angārā netālu no ''Raibā suņa'', publicējas ss.lv, nosaukums nav zināms un iespējams pat darbojas neoficiāli.

W