www.sudzibas.lv Riepnesis.lv Slikts serviss, nekorekti norādīta preces pieejamība

Riepnesis.lv - Slikts serviss, nekorekti norādīta preces pieejamība

1.11.2018. Pasūtīju 4 bridgestone riepas. Piegādi solīja veikt 4 darba dienu laikā. Piektajā darba dienā no pasūtīšanas brīža, pēc pašiniciatīvas sazinoties ar pārdevēju pirmo reizi, nekādu informāciju par pasūtījumu nesaņēmu. 9.11.2018. Vēlreiz sazinoties ar pārdevēju, tika paziņots, ka viņiem jāpajautā piegādātājam, kā rezultātā prece, protams, nebija pieejama. Šausmīgs un nekompetents serviss un nolaidīga attieksme pret klientiem! Noteikti neiesaku doto kaktu kantori!

D DRC 10.12.2018

Ужасный магазин! Цена в интернете одна, когда заказал - цена уже выше, ну ок, согласен, спрашиваю, когда можно приехать - девушка мне говорит, все в порядке, приезжайте. Еду к ним через весь город - нет на месте шин! Типа, ничего не знаем, немогли вам такого сказать. Из-за них опоздал на шиномонтаж, пришлось бегать срочно искать в другом месте покрышки. Сотрудники демонстративно говорят только на латышском!