www.sudzibas.lv Rīdzinieka karte Saņemšanas kārtība

Rīdzinieka karte - Saņemšanas kārtība

Labdien!

Nesaprotu, kāpēc tika ieviesta pieteikšanās Rīdzinieka kartei internetā? Lai saņemtu tādā veidā karti, man aizņēma 2 mēnešus laika. Es pieteicos kartei caur internetu 1.11.2013., pieteikums tika pieņemts, bet man vajadzēja vienalga iet uz klientu apkalpošanas centru, jāstāv rindā, lai parakstītu manis iesniegto pieteikumu. Tad 04.12.2013. man atnāca e-pasts, ka karte ir gatava, bet to varēs saņemt tikai pēc 24.12.2013. Rezultātā man atkal bija jāiet uz KAC, jāstāv rindā un karte tika saņemta tikai 08.01.2014. "Ļoti pārdomāta ir pieteikšanās internetā." Salīdzinājumam, klients var aiziet uz KAC, izstāvēt rindā un izgatavot Rīdzinieka karti uz vietas 15 min. laikā.

E

R Redz kā! 11.01.2014

Pilnīgi piekrītu! Šis ir arī mans gadījums, tikai man vēl joprojām karte nav izgatavota.. Man arī bija kārtīgs sašutums par to, ka pie pieteikuma parakstīšanas darbiniece nevar uzreiz izgatavot karti, lai gan fotogrāfija ir jau pievienota! Sanāk, ka tie, kas pieteicās caur internetu, ir paši sev sagādājuši problēmas!

V Vadim 11.01.2014

Зато если через интернет, то свю фотку можно самому выбрать :)

D dambitis12 12.01.2014

Nu un kādā pakaļā tās kartes bāzīsiet Ušakova pasakas saklausījušies?

Likumsargs 12.01.2014

Tā rīdzinieka karte ir viena riktīga afēra, kurā Rīgas dome atmazgā naudu!