www.sudzibas.lv Riči Co Sia Neprecīzi nosvēr dārgmetālus

Riči Co Sia - Neprecīzi nosvēr dārgmetālus

Zolīda vecuma pārdevēja L*d*ja B. svēr dārgmetālus uz neprecīziem svariem un piekrāp klientus par cenām. Vai vēlaties pārliecināties?1).Paņemiet stieni ar sertificētu svaru un atnāciet pie viņas (Ģertrūdes 26) nosvērt to, tad varēsiet pārliecināties, ka viņai ir neprecīzi svari. 2).Nosvērot ar neprecīziem svariem jūsu dārgmetālu, L*d*ja B. piedāvā izstrādājumu paraugus izliešanai uz pasūtījumu. Jūs kā klients jautājiet "Cik nepieciešams dārgmetāla, lai izliet jūsu formas piedāvāto konkrētu paraugu?" L*d*ja B. liek firmas izstrādājuma paraugu uz veikala neprecīziem svāriem (!!!) un nosauc jums-klientam cik nepieciešams dārgmetāla pēc izstrādājuma butaforijas svara (!!!). Butaforija sver 2 grami, šī pārdevēja jums pateiks ka jums nepieciešams 2 grami dārgmetāla pie kā neatkarīgi no dārgmetāla veida.3). Pārdevēja L*d*ja B. paziņo jums par to, ka jūsu pasūtītais izstrādājums ir gatavs, bet cena ir divreiz lielāka nekā bija pateikts sākumā, prove ir pazemināta, svars ir lielāks un tas viss tika izdarīts neinformējot klientu-pasūtītāju iepriekš.Kā jums patīk juvelieru izstrādājumu un pakalpojumu pārdevējas "profesionālitāte", klientu serviss???