www.sudzibas.lv Richy Style Nenotikušais bērna dzimšanas dienas pasākums

AtrisinātaRichy Style - Nenotikušais bērna dzimšanas dienas pasākums

Neiesaku izmantot SIA „RICHY STYLE“ (uzņēmums „Karlināde”) pakalpojumus. Minētā kompānija organizē izklaides pasākums. Tiks solīts noorganizēt pasākumu, bet pasākuma dienā vairs neatbildēs uz zvaniem, kā arī pasākums vakarā nenotiks. Diemžēl man tā gadījās ar bērna dzimšanas dienas svinībām. Tāpēc iesaku stipri padomāt, ja vēlēsities izmantot šīs kompānijas pakalpojumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sanita Kelle (Blūmiņa) 03.08.2016

Es atsaucu savu sūdzību attiecībā uz SIA "RICHY STYLE" sakarā ar nenotikušo bērnu ballīti, jo attiecībā uz šo gadījumu situācija ir noskaidrota.

ilmaars 27.01.2014

Pats/pati nevari sev mājās uztaisīt bērnam normālu dzimšanas dienu, nevis paļauties uz svešu cilvēku darbībām, par kurām nekādas garantijas nav? Patīk man šie vecāki, kuri, ok, grib savam bērnam visu to labāko, bet ka tik kur aizvest, ka tik projām no mājas izdabūt, nevis mājās, paši savā ģimenes lokā uztaisīt foršu ballīti, kur neviens svešs pa vidu nemaisās.