Rich Holidays SIA - Krāpšana

Sveiki tautieši.
Viss sākās ar to ka meklējām darbu zviedrijā. Uz mūsu sludinājumu atsaucās sia baltic bemanning pārstāvis vārdā raitis. Mēs piekritām darbam zviedrijā. Līgumi tika parakstīti tepat latvijā ar citu kompāniju sia rich holidays īpašnieku alekseju oļehnoviču.
Ok. Sākām darbus 16.01.2018, viss gāja normāli līdz brīdim kad zviedrijā uznāca sali un sniegi, un kad mēs atteicāmies bruģēt pa saliem un sniegiem, jo negribējām uzņemties atbildību un bojāt mūsu pašu reputāciju.
Nākamā dienā, 06.02.2018, zviedru darba vadītājs conny, pateica ka, ja mēs atsakamies uzņemties atbildību un turpināt darbus tad varam rīt nenākt uz darbu un braukt atpakaļ uz latviju. Ko mēs arī izdarījām, 07.02.2018 neizgājām uz darbu. Pēc kā, mūsu šādas darbības, sekoja zvans no "lielā zviedra" sia baltic bemanning īpašnieka jan ove johanson. Izstāstīju viņam mūsu nostāju un iemeslus kapēc neizgājām uz darbu, kā arī darba devēja conny izteikumus. Protams, ka mums nenoticēja! Jan ove nolamāja mūs, pateica lai mēs lasamies no mājām ārā, kad mums neko nemaksās un atpakaļ biļetes uz lv nepirks. Principā mēs būtu palikuši ziemā, bez naudas un iespējām atgriesties lv, uz ielas, ja mums nepalīdzētu darba kolēģis ar biļešu naudu.
Beidzot tomēr nokļuvām lv.
Nu tad sākās! Visādas atrunas naudas nemaksāšanai, tad zviedrs atsakās maksāt, tad kaut kādi mistiski paraksti ir vajadzīgi, tad līgumi jāpārslēdz un t. T. Un tik velk laiku garumā. Ir jau pagājušas 3 nedēļas, un samaksu par 130 stundām vēl neesam saņēmuši. Stundas likme 10€/st neto. 2 cilvēki ir 260 st. , naudas izteiksmē 2600€.
Pats aizdomīgākais ir tas, ka pirms visām problēmām ar mums gribēja pārslēgt līgumus uz sia baltijas ekipāža, lai izvairītos no nodokļu nomaksas. Kaut kādas jau afēras tur bija izplānotas.
Visi līgumi, kreiso līgumu sagataves, id06 kartes (darba atļaujas arī kārtotas caur pavisam citu firmu) , savstarpējā sarakste un solījumi sarakstēs, visi pierādījumi mums ir.