LV RU
www.sudzibas.lv Ričards Veiss Krāpšana, slikts serviss

Ričards Veiss - Krāpšana, slikts serviss

Diemžēl tā nu ir sanācis, ka jāziņo par krāpnieku un parādnieku - Ričards Veiss (ux dizaineris) .
Pirms kāda laika uzņēmās dizainēšanas darbus, pieprasījās 50% avansu, bet izpildīt tā arī nespēja visu laiku atrunājoties ar aizņemtību.
Kad darbs tika uzsaukts un pieprasīts atgriezt avansu, jo tā ar nekas nebija izpildās, izmaksāto avansu atmaksāt apsolīja, bet atmaksa turpinājās tieši tāpat kā pirms tam darbs - mūžīgas atrunas. Pietam pašam neizrādot nekādu iniciatīvu - tāpat kā ar darbu, bija jāprasa un jāatgādina, ka pienācis kārtējais termiņš.
Pēc ilgākas komunikācijas un iesaistot tā brīža Ričarda Veisa darba devēju, tika atgūta trešā daļa, bet ar to arī vis beidzās. Ar Ričardu Veisu pat tika noslēgta vienošanās atmaksāt summu pa daļām, ko viņš pats ierosinājām, bet arī paša nozīmētos datumus viņš tā arī nepildīja līdz pārstāja komunicēt pilnībā.

Izpētot Ričarda Veisa darba karjeru, noskaidrojās, ka šis nav pirmais šāds gadījums un šo praksi viņš piekopj netikai privātos projektos, bet arī darbā, kā rezultātā viņš "maina" darbus ik pa 3-4 mēnešiem.

Šī brīža sociālie profili:
https://www.facebook.com/ricardsay
https://www.linkedin.com/in/ricards-veiss
https://www.behance.net/ricardsveiss
https://dribbble.com/ricardsveiss
discord: @alūksnestalants#4208

brīdinu neiesaistīties nekādās attiecībās ar šo cilvēku, jo viņš nepilda saistības nedz privāti nedz ar līgumu!
Starp citu naudu tā arī neesam atguvuši.

D

Komentāri (1)

T Turkey901 04.09.2019

Kāds nu tur dizaineris, piens uz lūpām vēl nav apžuvis!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes