www.sudzibas.lv Rialkom SIA Eto rabota polnaja lazha!

Rialkom SIA - Eto rabota polnaja lazha!

Ljudi, vse kto sobralsja idti rabotatj v firmu  RIALKOM . ETo rabota polnaja lazha! Tam tipa ispitateljnij srok, rabotaesh nedelju i tebe obeshajut gori zolotie, a potom tebja vikidivajut, mol ti normu ne sdelal. A rabota zakljuchaetsja v obzvonke i poiske klientov po telefonu. Realjno za denj mozhno naiti 2-3, inogda ni odnogo. Eto normaljno, koroche cherez nedelju tebe govorjat, molNe Sdelal Normu I Vali Ot Sjuda, Razve Eto Praveljno?

Komentāri (8)

A Anita Strode 17.10.2018

Уже несколько месяцев ищут работников - специалистов для работы с клиентами , была у них на собеседовании, но потом...тишина- не позвонили, не написали...вообще никакого ответа... Дают объявления на многих сайтах, что ищут работников...

B baiba kljaviņa 17.10.2018

Nepiekrītu iepriekšējai sūdzībai par Rialkom , es strādāju uzņēmumā 1, 5 gadus gandrīz, mani viss apmierina, vislabākie ir kolēģi un šad tad pasākumi, arī vadībai nav ne vainas. Laikā, kad tagad visi nodarbojas ar atlaišanu, Rialkom paplašinās un pieņem jaunus darbā .

Baiba .
18.10.2018

A anta nika 20.10.2018

Reāls krāpnieku kantoris. Pirmkārt, attieksme no vadības ir vienkārši pretīga. Kad pateicu priekšniecei, ka man ir slims bērns, dabūju klausīties pārmetumus par to, ka vienreiz jau biju uz slimības lapas un viņai tagad būšot jāmaksā nez kāds naudas sods par to, ka viņa mani palaidīs no darba. Un par to, ka bērns saslima, mani atlaida. Absurds! Arī alga šajā uzņēmumā ir smieklīgi maza. Stāstīja man, ka maksās minimālo, valsts noteikto likmi, kas ir arī rakstīta līgumā un pa virsu maksās par pasūtījumiem,bet rezultātā, kad aizgāju no darba man tika izmaksāta tikai mēneša pamatlikme, kuru viņi paši ir noteikuši un, kura ir zemāka par valstī noteikto, minimālo likmi stundā. Iesaku neiesaistīties.

U uzvara 21.10.2018

vai šeit tiek runāts tieši par SIA, , RIALKOM '' "vai par kādu citu telemarketinga uzņēmumu?
JA par SIA ,,REALKOM ", tad šeit par algām nekrāpjas! ko nozīmē- nepamatotas naudas par nepareizi aizpildītiem orderiem? Kāpēc nepamatotas? Ir pamatotas, jo aizpildīts nepareizi.
Tātad pārdevējs nav izdarījis savu darbu līdz galam un kādam citam tas viss ir jālabo vai jāmeklē! Un kur vēl tas, ka tādu kļūdu dēļ citam cilvēkam netiek piegādāts rēķina vai sūtījums par, kuru viņš ir samaksājis! Tu taču negribētu būt tā cilvēka vietā, ja Tev atsūtītu rēķinu ar nepareizu uzvārdu un vārdu vai arī pēc šī rēķina apmaksas savu preci saņemtu tikai pēc mēnešu ilgas skaidrošanās, vēstuļu rakstīšanas, jo, lūk, kāds bija uzrakstījis neprecīzu adresi!
un par cenām- pirms ko pārdot, vajag iepazīties ar produktu (izlasīt, sameklēt papildus informāciju) un tad arī var spriest vai ir dārgi vai nav dārgi! BEz tam pārdevēja alga ir atkarīga no pārdotā cenas
( tirgus likums!), jo no kā apmaksās telefona, elektrības utt. rēķinus!? Un galu galā nav jābūt jefiņam, lai nesaprastu, ka jebkura alga veidojas no ieņēmumiem nevis no izdevumiem!

Z Zaiga OzOLA 22.10.2018

RIALKOM ir uzņēmums, kas strādā klientu apkalpošanas sfērā. Spriežot pēc dažu komentāru satura, varu saprast, kāpēc daļai no Jums netika personīgi paziņots par atteikumu uz pieteikto vakanci. Ir jābūt kaut kādam ieskatam klientu apkalpošanas kultūrā un servisā, lai varētu saņemt algu par konkrēto darbu, ko piedāvā RIALKOM .
Taisnība tiem, kas saka, ka vienmēr atradīsies tādi, kas ar kaut ko ir neapmierināti, un cēlonis visbiežāk ir jāmeklē pašu attieksmē. Katram ir izvēles iespēja..Ja nevar izveidot kontaktu ar kolēģiem vai vadību, vai neapmierina (neliekas saistoši) konkrētie amata pienākumi, tad vienmēr pastāv iespēja aiziet un meklēt kaut ko tieši viņam piemērotu.
Pati nostrādāju RIALKOM pieteikoši ilgu laiku, lai šobrīd varētu izteikt savas domas.
Katrā ziņā labs starts tālākajai profesionālajai pieredzei. Darbs, kuru ir iespējams savienot ar studijām. Uzlabo komunikācijas spējas, iemāca disciplīnu. Varu tikai pateikt to, ka darbinieka attieksme pret viņam uzticētajiem darba pienākumiem veido vadības attieksmi pret darba ņēmēju. Nevajadzētu aizmirst arī faktu, ka tā ir darba vieta, kur par Jums tiek maksāti nodokļi, kā lieliem un pieaugušiem cilvēkiem. Ar to gribēju teikt, ka attiecīgi vajadzētu arī uzvesties, t.i., uz darbu iet strādāt nevis gaidīt dažādus bezmkasas pakalpojumus, kas arī, protams, ir viens no darbinieku stimulējošiem faktoriem, kas, manuprāt, RIALKOM netiek aizmirsts.
Pirms kādam ienāk prātā rakstīt žultainus un aizvainojošus komentārus, vajadzētu vairākas reizes pārdomāt vai ir vērts, jo šādā veidā tiek parādīta tikai paša konkrētā cilvēka attīstības pakāpe un tas vai viņš ir nobriedis sākt strādāt un patstāvīgi organizēt savu dzīvi. Ar šo es negribu nevienu aizvainot, tas tikai ir draudzīgs ieteikums.
Secinājumus variet izdarīt katrs pats.

Novēlu, lai izdodas atrast darbu, kur Jūs vienmēr un ar visu būsiet apmierināti, bet sākumā noteikti izanalizējiet sevi un tad sapratīsiet vai tas maz ir iepējams.

M marta M 25.10.2018

Amanda es tev pilnīgi piekrītu, pati strā'daju jau vienu gadu, un apvienoju darbu ar studijām, sūdzēties nevaru man patīk.. bet nu katram jau ir savas domas par šo visu...

M marta M 25.10.2018

Zajga es tev pilnīgi piekrītu, pati strā'daju jau vienu gadu, un apvienoju darbu ar studijām, sūdzēties nevaru man patīk.. bet nu katram jau ir savas domas par šo visu..

R Romanovska 15.11.2018

Nepiekrītu negatīvajiem komentāriem. Pati nesen sāku tur strādāt, nekādu negatīvu iespaidu pagaidām nav. Jā, darbs ir salīdzinoši grūts, taču kolēģi un arī vadība ir ļoti jauki. Tie, kas te kliedz, ka neko nevar nopelnīt, noteikti paši vainīgi. Taisīt kļūdas un saņemt lielu algu, protams, nevar, bet, ja strādā cītīgi, viss ir kārtībā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes