www.sudzibas.lv RIA Tours pakalpojumu sniegšana

RIA Tours - pakalpojumu sniegšana

Ceļot gribētāju ir pietiekoši daudz, līdz ar to pakalpojumu sniedzēju arī, tad nu izmantojot RIA Tours pakalpojumu devāmies uz Minheni!!! Pasākuma mērķis, teorētiski, bija sasitīts vairāk vai mazāk ar darbu, taču pateicoties šim pakalpojuma sniedzējam, vēlēšanos pastrādāt mazināja "organizētais"brauciens, kas beigās izvērsās par nopietnu materiālo pabalstu Vācijas sabiedriskajam trasportam! Tad nu nebija īsti skaidrs ar kādu mērķi tika komplektēta grupa šādam braucienam?? maksājot ne mazu naudiņu firmai , kā jau tam normāli vajadzētu būt cerējām saņemt attiecīgu pakalpojumu, BET kā izrādījās ..... organizētības nav, viesnīca norezervēta dziļos laukos, ja gribi kur nonākt.... maksā, ja gribi tikt mājās - maksā, ja gribi ekskursiju - maksā(viss iekļauts cenā), un galu beigās galvenais organizators divas dienas pirms brauciena paziņo - nedošoties līdzi grupai..... man patiesi žēl, ka ir cilvēki, kas rūpējās vien par savu labumu nerēķinoties ar līdzcilvēkiem.... veiksmi tiem, kas izvēlās šīs firmas pakalpojumus!