Rhododendron Professional Lawyer's Services - ???

Interesants uzņēmums, "Rhododendron Professional Lawyer's Services",kuram nav reģistrācijas adreses , kurš pieder Rodijam Rododendram īstajā vārdā Oskars Plaudis, kurš uzdodās par juristu, neticiet šim cilvēkam, viņš melo vienā laidā un izskatās, ka pats dzīvo savos melos!!!!!!

H hatsan 02.12.2014

wow super.

L Leira 06.09.2018

Tieši tā dzīvo savos melos. Diletants, krāpnieks, lielībnieks, melis, rupeklis, kangars. Saprāts, gods, cieņa, atbildība nepiemīt šim mēslam. Izzaga no manis 750 Eur un neko neizdarīja lietas labā, un visam klāt vēl neatdeva lietu. Bet ko var gribēt no psihiski slima cilvēka!? Es arī iesaku neuzticēties šim mēslam! Viņš dzīvo ne tikai savos melos, bet ir pliks kā baznīcas žurka, tāpēc atrada veidu kā krāpt naudu. Un varens palīgs krāpšanā ir viņa draugs Aivars Gavars. Visinteresantākais, ka šis mēsls domā kaut kad balotēties deputātos. Lai Dievs nogrābstās! Es arī vēlāk detalizētāk sūdzību uzrakstīšu!