Rēzija ziedu salons - Pušķis

Esiet ļoti uzmanīgi pasūtot ziedu pušķi salona Rēzija mājas lapā, ja jums ir svarīgi saņemt to, ko pasūtījāt, nevis vienkārši preci, jo izvēlētā ziedu pušķa vietā var gadīties saņemt kaut ko pilnīgi citu, kā piemēram, glīta pušķa no dzeltenām lillijām, dzeltenām rozēm un oranžām gerberām vietā, saņēmējam tika piegādāts pušķis, kas radīja iespaidu, ka ir izveidots no visa, kas veikalā palicis - sarkanām lielām gerberām, oranžām mazākām gerberām, dzeltenām krizantēmām, baltām neļķēm, oranžīgi sārtām rozēm, zaļumiem, sīki baltiem ziediņiem, u.c., un kā punkts visam - mākslīgie taureņi un sarkana lenta! Iepazīstoties ar pasūtījuma veikšanas noteikumiem, rēķinājos, ka pušķis var nedaudz mainīties, tomēr kā rakstveidā solīts, tiks izveidots maksimāli līdzinoties attēlā redzamajam, bet rezultāts bija diezgan nepatīkams pārsteigums. Labi iecerēts pasākums tika spēcīgi sabojāts. Runājot ar veikala pārstāvjiem saņēmu atbildi, ka pušķis ir veidots pēc labākās sirdsapziņas, no svaigiem sezonas ziediem. To neapšaubu, bet pie tik lielas interneta veikalā piedāvāto pušķu dažādības un cenu amplitūdas, gribētos saņemt kā solīts maksimāli līdzīgu pušķi, vai vismaz zvanu un cilvēcīgu vienošanos par izmaiņām, gadījumā, ja nav iespējams izgatavot to, kas ir pasūtīts.

W www.rezija.lv 22.09.2014

sveiki!
šeit atbild veikala pārstāvis!!!
ļoti augstu novērtējam ka izmantojat mūsu pakalpojumus, zinot šo situāciju un zinot šo klienti esam nepatīkami pārsteigti, jo pušķis bija ļoti skaists un liels un noteikumos ir rakstīts ka var mainīties attiecīgi sezonalitātei, pušķī bija arī šis lilijas kuras bija pumpuros kas apliecina to ka mums ir svaigi ziedi nevis jau atplaukuši:), pēc sarunas ar klienti arī saņēmējam bija liels pārsteigums un ļoti patika pušķis, darām zināmu klientei ka floristikā dzīvus taureņus neizmanto:), un šie mākslīgie bija jaunākie un dizainiski labākie ko floristika piedāvā, un ap kātu apsietā lenta bija pieskaņota pušķim . novēlam klientei jaukākus mirkļus un saticību ar sevi!!!
lai veicas!!!
www.rezija.lv

N Ne Valmieriete 25.09.2014

Labdien!
Ņemot vērā, ka neesat uztvēruši pretenzijas būtību, paskaidrošu savādāk. Netiek apstrīdēts pušķa lielums, ziedu svaigums, floristikas materiālu kvalitāte, kā arī lentas pieskaņotība pušķim. Izpratne par skaistumu un gaumi gan acīmredzot mēdz atšķirties.

Viss ir ļoti vienkārši - ja klients pasūta dzeltenu lilliju un rožu pušķi ar pāris oranžām gerberām, tad viņš tieši šādu vai vismaz līdzīgu pušķi ir cerējis ieraudzīt. Saņemts tika raibs pušķis no sarkanām un oranžām gerberām, dzeltenām krizantēmām, baltām neļķēm, oranžīgi sārtām rozēm, baltas lillijas, zaļumiem, taureņiem u.c.
Acīmredzot man ir savādāka izpratne par to, ko nozīmē jūsu mājas lapā rakstītais - nedaudz mainīts, atšķirīgs, taču maksimāli līdzīgs pušķis.

Citiem vārdiem sakot, ja jūs pasūtat sarkanas neļķes, tad jūs nevēlaties saņemt baltas tulpes! Vai tas tiešām ir tik nesaprotami?

Nenoliedzami, ka saņēmējam pušķis bija pārsteigums, jo cilvēks jau nezina ka tika pasūtīts pušķis ar viņa mīļākajām puķēm - dzeltenām lillijām, svarīgi tas bija tieši man!

Veiksmi jums un visiem jūsu klientiem!

E Elīna Ostruško 28.09.2020

Arī man diemžēl ir tikai negatīva pieredze ar šo salonu. Manā gadījumā ziedi netika vispār piegādāti ar 2 piegājieniem, veikals nelikās ne zinis arī par naudas atgriešanu, sazinājās ar grāmatvežiem 2 nedēłas un meloja, ka naudu ir pārskaitījuši.

E Elina Zalva 13.10.2020

Diemžēl arī mans pasūtitais pušķis izskatījas, kā veidots no tā kas ir pieejams, pat ne tuvu sūtītajam, pat ne tuvu kompazīcijai, ko varētu saukt par estētisku! Situācijas apraksts un paskaidrojumi, ka augtāk jau rakstīts 2014. gadā! Tiesa gan mineja, ka tā neesot pieņemta prakse, bet acīm redzot tomēr ir! Tiešām ŽĒL!