Rēzeknes gaļas kombināts - Smirdigas sardeles

Nopirku cukgalas sardeles, izradijaas glumas un jau smakojosas.Sii razotaja produkciju vairs neiegadasos nekad.Nelietojami mesli pedejaa laikaa tiek razoti.

R

V vadim 05.10.2008

Varjonaja kolbasa ne vkusnaja, sostoit iz vrednih dobavok i tualetnoj bumagi.Ne sovetuju pokupatj produkciju dannogo proizvoditelja.

E es 06.10.2008

Ne jau ražotajs ir vainīgs- bet pārdevējs- par RGK tikai labas atsauksmes- cenas pieņemamas un produkcija garšīga...

E es 06.10.2008

žarennnaj navers sostait iz kriss- kur ta to uzzināji ka toletes papīrs- sastavā bija rakstīts?

A Aija 06.10.2008

tiešām izklausās, ka veiklals/ izplatītājs ir šajā gadījumā vainīgs nepareizi uzglabājot

A Alex 06.10.2008

A cto eto za RGK takaja?gde takoje cudo mozno uvidetj?

L lawstudent 08.10.2008

Kad ēdu gaļu ļoti garšoja Rēzeknes gaļas kombināta produkcija, un tur jau ražotājs nav vainīgs, ka veikals taupa elektrību :)

M Maija 08.10.2008

Paris gadus atpakal kolege Madonas veikala nopirka ruleti, kur ieksa bija tarpi, tracis bij ne pa jokam.Dazu stundu laika atlidoja menedzere ar naudaam, konjakiem un to lietu atrisinaja.Es pati gan nelietoju un nelietosu uz prieksu sadus izstradajumus.

V varis 08.10.2008

Pats parasti perku sis firmas izstradajumus un nekadu sudzibu nav. Ta jau nav razotaja vaina...

A Agnese 08.10.2008

Manupraat, taa nav razjotaaja vaina. Jaauzmanaas, protams, ir, bet varbuut tomeer jaabuut uzmaniigam tieshi ar taa veikala piedaavaajumu.