R]ezeknes gaļas kombināta stends tirgū - pārdevēja nesver vajadz .200 gr

Šodien RĪGAS CETR TIRGUS piena paviljona stendā no RĒZEKNES g k omb pārdevēja man nenosvēra 200 gr desas aizbildinoties, ka tik MAZ nesverot. Uz manu neapmierinātību tika ieteikts sūdzēties Zatleram. Vai kombinātam tas BŪTU IZDEVĪGI ?

V

T ToVilnis 18.03.2011

Droši vari sūdzēties, Rēzeknes gaļas kombināts pieder čečeniem, un spekulējot pie nacionālām jūtām no šiem imigrantiem tu vari dabūt materiālo un morālo kompensāciju.

R Rita 18.03.2011

ceceni tevi un tavu prezi vienkarsi pasutis na...j:)))rgk jau no pasa atversanas briza piekopa nedasveert preci, vienkarsi sii vecene tev gribeeja iesmereet 1 kg sojas maisiijuma:)))ar 200 gr ceceni nekaadu piki nenoraus:)

T ToRita 18.03.2011

Un pats dīvainākais ir fakts, ka kopš RGK saimnieko čečeni, pilsētā un tās apkaimē vairs nav klaiņojošu suņu.Toties ir pārdošanā dažādi aitas gaļas konservi.Tu tam nezini izskaidrojumu?

č Čoms 23.03.2011

Atkal viena dura, šoreiz aizjūras izcelsmes!Aizvāciet lūdzu viņu!