www.sudzibas.lv Rēzeknes Augstskola, P.Vucenlazdāns Profesors P.Vucenlazdāns neuzņem studentus budžetā, bet dala vietas uz visiem studētgribētājiem, pieprasot maksu no budžetā iekļuvušajiem

Rēzeknes Augstskola, P.Vucenlazdāns - Profesors P.Vucenlazdāns neuzņem studentus budžetā, bet dala vietas uz visiem studētgribētājiem, pieprasot maksu no budžetā iekļuvušajiem

1. P.Vucenlazdāns, pedagogu maģistra programmas direktors, uzstāda savus noteikumus - nevis godīgi uzņemot studentus 5 budžeta vietās un atlikušajās maksas vietās, bet dalot budžeta vietas katru uz 2 - 3 cilvēkiem. Iemesls - vēloties savākt pilnu grupu. Tātad arī tiem, kas pilntiesīgi izturējuši konkursu (pēc vien Vucenlazdānam zināmiem notekumiem), ir jāmaksā puse vai trešdaļa studiju maksas, protams, maksājot aploksnē pašam Vucenlazdānam vai kādam studentam, kas nav budžetā. Rodas jautājums, vai "augšā" to zin???

2. Nelaipns nav gluži īstais vārds!!! Kāpēc tāds joprojām strādā RA, kura visā kopumā ir studentam pretimnākoša augstskola?

Nebiju pati šajā visā iesaistīta, bet uzzināju no drošiem avotiem.

P pics 25.08.2010

Riktiigs vucins!

K Kaste 25.08.2010

Nu par shaadam lietaam jauvartiesaa sudzeet. Vait eishaam nav, kur pasuudzeeties pa reaalo? Iesaku pamekleet, jo tadu pashdarbiibu nedriiskts atstaat bez ieveeribas.

L Lienīte 26.08.2010

Un šodien skatos lais.lv, ka pilnu grupu tāpat nav savācis.:D Nu, un kāda jēga bija rīkot visas šīs nejēdzības???