www.sudzibas.lv Revolut banka Nekorektas atbildes , un slikta skenešanas sistēma pasēm

Revolut banka - Nekorektas atbildes , un slikta skenešanas sistēma pasēm

Es šī gada 2023 gadā 31 janvarī aktivizēju revolut kontu bet ne līdz galam man bij nepieciešams ievadit vel paris papīrus un samaksāt par karti es to atliku uz vēlāku laiku . Šobrīd kad mēģinu ieiet revolut bankā mani nelaiž iekšā jo es esmu aizmirsis ieejas kodu .
Dariju visu ko prasija pasi ieskenēju seju noskenēju bet tas neņem mani pretīn es cenšos jau 3 dienas atgūt revolut kontu un darbinieki man nesniedz nekādu atbildi email

man bij nepieciešams ievadit vel paris papīrus un samaksāt par karti es to atliku uz vēlāku laiku - - - Kāpēc? Vai nebija naudas? Vai tu visu iztērēji prostitūtām?

Šobrīd kad mēģinu ieiet revolut bankā mani nelaiž iekšā jo es esmu aizmirsis ieejas kodu . - - - Viss ir pareizi! Un ja jūs to darījāt ar vienas no 'Latvijas' bankām (Swed vai Citadele)? Jums vienkārši jāslēdz savs konts!

T taisnibascinitajs3 25.08.2023

Tu jau vēl jauns, gados 15 iemācīsies vairs šādas lietas neatlikt uz vēlāku laiku.