Restorāns Uzbekistāna Jūrmalā - Apkalpošana

Gribētu padalīties ar savu pirmo iespaidu par restorānu "Uzbekistāna" Jūrmalā.
Vakar, Valentīna dienā, ieradāmies baudīt jauku vakaru ar savu otru pusīt.

Vakars sākās ar to, ka mūsu rezervētais galdiņš bija aizņemts, kaut arī trīs nedēļas iepriekš speciāli atbraucām un norādījām uz konkrēto galdiņu. mums tika piedāvāta cita vieta, nu ko lai dara piekritām, protams ka noskaņojums bija sabojāts un dusmas bija riktīgas jo mēs skaidri zinām ko gribam.

Tālāk mums atnesa ēdienkarti vienīgi pēc atsevišķa lūguma, ēdienus sajauca. Pirmo ēdienu abiem atnesa dažādos laikos un nācās ēst vienam un otram skatīties, maizi pie zupas atnesa kad zupiņa jau bija izēsta....
Otrais ēdiens bija riktīgi ass par ko iepriekš netikām brīdināti, savukārt saldais bija riktīgi maziņš un nesakrita ar bildē redzamo.

Vienu vārdu sakot, ja negribat sabojāt sev vakaru iesaku izvēlēties citu vietu.

Riebīgākais ir tas, ka atmosfēra šajā restorānā ir ļoti jauka, tomēr personāla nekompetence pārsit visu.

Ausainītis 15.02.2013

Čurkestānas tikumi. Moja tvoja ne ponimaja.

D dimza 31.03.2013

Par galdi'na rezervaciju samaksaji, baigi kruto metaa!Taa izklausaas.Visi parejie ir nulles.Starpcitu plovs viniem ir dieviskigs, un apkalposana normas robezas.Cenas draudzigas.

A acca 11.04.2013

Лично меня разочаровал этот ресторан своими порциями. Были вдвоем, заказывами манты и по салату с телятиной.Манты вкусные, но порция маленькая! без какого либо оформления, ни грамма зелени, а ведь это восточный ресторан.. Оставили 20 латов, ушли голодные. Второй раз наврятли пойдем. На мой взгляд пусть лучше цены будут выше, но порция будет больше, а то как то совсем не салидно получается.

M Margarita Zukova 03.02.2016

Сколько же вы до этого не ели?

M Margarita Zukova 03.02.2016

Что вы жалуетесь люди, со всеми бывает, перепутать блюда при полной заполняемости ресторана это возможно. Это самый лучший Восточный ресторан в Юрмале. Если вы не понимаете вкуса восточной кухни тогда идите в Европейские рестораны и довольствуетись их вкусами