www.sudzibas.lv restorāns "SOHO" ēdiena kvalitāte

restorāns "SOHO" - ēdiena kvalitāte

Esam bijuši jaunajā restorānā "SOHO", kas atrodas tirdzniecības centrā "Galerija Rīga" Dzirnavu ielā. Viss, kas mums patika tā bija laipna apkalpošana un bārmeņa pagatavotais kokteilis un kafija. Interjers neatstāja iespaidu, it īpaši tas mazas zivtiņas, kas atradās akvārijos gar sienam, kur ūdens bija ļoti netīrs. Diez vai tās tā bija domāts. Ēdienkarte īpaši neatšķiras no iemīļota "Gan-bei", savukārt ēdienu kvalitāte ļoti atšķiras un neiztur nekādu kritiku. Cūkgaļa saldskābā mērce bija ka cepta gumija, dārzeņi atgādināja kaut ko ļoti staipīgu un bez garšas. Vai nu pavāri nemāk gatavot, vai nu produkti nav svaigi. Otrajā pasūtījām sušhi...Ziniet, godīgi sakot, ka pat dažreiz Rimi lielveikalos var nopirkt garšīgākas un svaigākas sushi. Esam ļoti iecienījuši japāņu virtuvi, it īpaši sušhi, savukārt, šajā restorānā mēs pat neapēdam tos līdz galam ( 8.gd.). Visu atlikušo vakaru bija ļoti slikti un vel visu nākamo dienu nejutāmies labi. Vai nu tās tādēļ, ka jauns restorāns un mazs apmeklētāju skaits tāpēc produkti stāv ilgi neizlietoti un nav pirmā svaigumā, vai īpašniekam steidzīgi jāmaina pavārus.

A apelsiins 07.01.2012

nu, nu... suši neesmu garšīgākus ēdusi, izmērs ir lielāks kā citās vietās un tas nav uz rīsu rēķina. vismaz laša garšu var sajust :)). Kraukšķīgais cālis --- ņam ņam, mans mīļākais!!!
vispār jau diezgan nepieklājīgi salīdzināt un tiešā tekstā pieminēt kādu citu uzņēmumu.tas jau par kaut ko liecina..
SOHO -- ļoti garšīgs ēdiens!!!

M Magone 29.01.2012

Suši tiešām bija ļoti nelieli, rīsiem jocīga salda piegarša un zivs ne īpaši svaiga. Taču apkalpošana laipna un zivtiņas akvārijā iepriecināja.

I Ingrīda 05.02.2012

Vienu reizi ar meitu tur ēdām. Suši garšoja, apkalpošana laba...bet bija traips uz galdauta un auduma salvete arī bija nesvaiga. Tas ļoti aizēnoja visu pārējo labo.