www.sudzibas.lv Restorāns Indian Raja Pretīga attieksme, drausmīgs personāls

Restorāns Indian Raja - Pretīga attieksme, drausmīgs personāls

Bijām restorānā 12. janvārī, aizgājām jo draugi ieteica un cenas arī it kā maciņam draudzīgas. Ko lai saka, pats restorāns tā tīri neko, bet tajā strādājošais personāls ir FUJ. Restorāns tukšs, bet viesmīlis pienāks pie tevis tikai tad, ja pats uzaicināsi un pat tad ir ilgi jāgaida. Uz vienkāršiem jautājumiem atbildēt nemāk, redz, puse no ēdieniem/dzērieniem, kas ir ēdienkartē, nemaz nav pieejami. Tad kāda velna pēc tos vispār tur norādīt. Ne lūdzu, ne paldies šie darbinieki acīmredzot pateikt neprot, jo reāli, godīgi sakot, ar latviešu valodu arī tā pagrūti. Nezinu, kas šajā restorānā ir Kristīne (viena no darbiniecēm, tā vismaz priekšā stādījās), bet tik neaptēstu sievieti vēl kaut kur ir grūti atrast. Klienti viņai nerūp, gan jau tāpēc arī pusdienlaikā restorāns tukšs.Nekādas atsaucības, nekādas pieklājības, apkalpošanas kultūra Jums ir draņķīga, cien. Indian Raja. Garšīgs ēdiens neatsver to, ka pret tevi izturas kā pret sūdu. Pat Maximā citreiz gadās pārdevējas ar labāku kultūru. Te vairs atgriezties negribu, gribēju padalīties pieredzē, lai arī citiem nesanāk tāds aplauziens. Varbūt citiem ir labāka pieredze, bet ne mums.