A Andrejs 13.01.2011

Forši. Pastrādā vēl ar neoficiālu algu! :)

P patstāvīgais klients 13.01.2011

bieži eju pusdienās un darba pusdienās uz restorānu Steiku haoss uz Tērbatas ielas. Biju aizgājis vakariņās ar saviem biznesa kolēģiem, biju ar rezervējis galdiņu. ienācām iekšā restorānā, sagaidīja laipni, sasveicinājās, kā jau visur pieņemts. Apjautājās vai ir rezervēts galdiņš jo bija diezgan daudz cilvēku, protams teicu ka jā. apsēdināja mūs, piedāvāja pakārt meiteļus, apjautājās cik un kādās valodās vajadzīgas ēdienkartes, tas gan bija patīkami. atnesot ēdienkartes, varbūt mēs zinam ko mēs dzersim.Pēc neilga laika, atnesa mums dzērienus mums ko pasūtijām. pasūtijām otros ēdienus. Nogaidijām kutkur ap40 minūtēm, jau paspējām pet pasūtīt pa otriem dzērieniem. sēdējām netālu no grilla kur gatavo ēdienu, ver redzēt ka tur stāv ēdiens, un pavārs skaļi krievalodā ar viesmīli lamājās, apmainās ar lamuvārdiem. Tas nu gan nebija galīgi patīkami. Viesmīle pienāca nosvieda porcijas, tās kuras uz letes nostāvēja ap 5-7 minūtēm jo tās izrādijās mūsējās . domāju ka tūlīt gardi paēdīsim bet porcijas bija galīgi aukstas un gaļa nebija vidēja kā es pasūtiju. Cieta, auksta, pārcepta un tā bij ar ne tikai man bet arī kolēģiem.